Як звільнити віртуальну пам'ять.

У століття інформаційного прогресу стало модним бути в курсі подій віртуального світу. Сьогодні наше спілкування, найчастіше, віртуальне, любов може виражатися в sms-повідомленнях. Навіть у комп'ютера, який, здавалося б, являє собою віртуальний простір, мається віртуальна пам'ять . Вона призначена для вивільнення інформації, яка зберігається в оперативній пам'яті. Оперативна пам'ять не завжди справляється з поставленими завданнями. Вона відправляє менш важливі файли в віртуальну пам'ять . Але віртуальна пам'ять теж має межі, тому, вона теж з часом забивається. Для вивільнення віртуальної пам'яті можна скористатися спеціальними програмами або збільшенням розміру віртуальної пам'яті.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Magic Memory Optimizer.
Інструкція
1
За допомогою програми можна Magic Memory Optimizer можна вивільнити заповнену оперативну пам'ять . Нехай програма очищає тільки оперативну пам'ять , але це дозволяє відправляти меншу кількість інформації в віртуальну пам'ять . Після запуску програми натисніть кнопку «Головні оптимізації». Перед вами з'явиться список основних налаштувань програми. Для установки оптимальних налаштувань натисніть кнопку «Рекомендовані» в нижній частині вікна. У правій частині вікна відображається стан оперативної пам'яті. Як тільки пам'ять почнеться наповнюватися, на екрані з'явиться повідомлення з пропозицією про оптимізацію пам'яті. Оптимізація пам'яті призведе до більш швидкій роботі системи.
2
Якщо на екрані з'являється повідомлення про брак віртуальної пам'яті, значить, програма оптимізації віртуальної пам'яті не справляється з поставленим завданням. Ще одним способом звільнення віртуальної пам'яті може бути її збільшення. Для виконання цієї операції натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер». У контекстному меню виберіть пункт "Властивості".
3
У новому вікні перейдіть до вкладки «Додатково». В блоці «Швидкодія» натисніть кнопку «Параметри».
4
У вікні, перейдіть до вкладки «Додатково». В блоці «Віртуальна пам'ять » натисніть кнопку «Змінити». Тепер ви можете збільшити розмір віртуальної пам'яті. Рекомендований розмір при оперативної пам'яті 512 Мб: 756 Мб - 1512 Мб. Виставляти більше значення не має сенсу. Виставляти розмір пам'яті можна за формулою, в якій розмір мінімальної віртуальної пам'яті дорівнює добутку коефіцієнта 1,5 і розміру оперативної пам'яті. Віртуальна пам'ять = 1,5 х оперативну пам'ять .
Часом буває, що система видає повідомлення про брак віртуальної пам'яті. Проблема не серйозна, якщо таке повідомлення було одного разу, але якщо воно спливає регулярно, то системі терміново потрібно більше вільного простору в віртуальної пам'яті.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші на значок «Мій комп'ютер» (My computer) в меню «Пуск» (Start) або на робочому столі.
2
У контекстному меню виберіть пункт «Властивості» (Properties) в нижній частині. Відкриється вікно «Властивості системи» (System properties). У ній буде кілька вкладок.
3
Перейдіть на вкладку «Додатково» (Advanced), клікнувши на ній лівою кнопкою миші. Там ви побачите три розділи налаштувань, до кожного з яких відноситься своя кнопка «Параметри» (Settings), що викликає вікно налаштувань.
4
Натисніть на кнопку «Параметри» (Settings), що відноситься до розділу налаштувань «Швидкодія» (Performance). Відкриється вікно «Параметри швидкодії» (Performance settings). В цьому вікні будуть розташовуватися три вкладки. Перейдіть на вкладку «Додатково» (Advanced).
5
Клацніть лівою кнопкою миші на кнопці «Змінити» (Change) в нижній частині вікна в розділі «Віртуальна пам'ять » (Virtual memory). Відкриється однойменне вікно налаштувань. Верхню частину цього вікна займає список функціонуючих на вашому комп'ютері локальних дисків. Виберіть локальний диск, на якому вам потрібно звільнити віртуальну пам'ять . У вікні введення значень ви побачите поточні значення вихідного розміру вашої віртуальної пам'яті і максимального її розміру.
6
Збільште ці значення для того, щоб вільної віртуальної пам'яті на вашому комп'ютері стало більше.
7
Якщо у вас часто система видає повідомлення про брак віртуальної пам'яті, і ви не знаєте, який розмір вам необхідний, то надайте системі виділяти для своїх потреб обсяг віртуальної пам'яті автоматично. Для цього виберіть режим «Розмір за вибором системи» (System managed size). Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки ОК. Це вас позбавить від докучливих попереджень системи, і ваша віртуальна пам'ять буде під контролем.