Як підключити два комп'ютера в мережу і інтернет. Як підключити кабельний інтернет на два комп'ютери.

Все більше людей купують кілька комп'ютерів або ноутбуків. В ідеалі, кожен член родини хоче мати свій особистий ПК або ноутбук. Природно, виникає питання, як організувати роботу в мережі і доступ в інтернет з декількох комп'ютерів одночасно, і зробити це з найменшими затратами. Якщо мова йде про два комп'ютерах, то домогтися цього зовсім просто, а всі ваші витрати зведуться до придбання додаткової мережевої карти, якщо такий ще немає в одному з ваших комп'ютерів.
Вам знадобиться
  • 3 мережеві карти
  • 2 комп'ютера
  • 1 кабель LAN.
Інструкція
1
Налаштуйте основний комп'ютер. Для цього не потрібно нічого надприродного. Налаштування вашого інтернет -соєдіненія залишаються стандартними, за винятком того, що вам потрібно відкрити доступ до нього для другого ПК. Зайдіть у властивості підключення до інтернет у, перейдіть у вкладку «доступ» і поставте галочку на пункті «дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернет у цього комп'ютера».
2
Підключіть два комп'ютера один до одного за допомогою мережевого кабелю. Відкрийте властивості нової локальної мережі в головному комп'ютері. Це можна зробити, послідовно відкривши «центр управління мережами і загальним доступом», «зміна параметрів адаптера». Зайдіть в пункт «протокол інтернет а TCP/IPv4. В поле «IP адреса» введіть 192.168.0.1, в поле «маска підмережі» залиште стандартне значення 255.255.255.0.
3
Відкрийте властивості локальної мережі на другому комп'ютері. Перейдіть в пункт «протокол інтернет а TCP/IPv4. Заповніть поля наступним чином: IP адреса: 192.168.0.2Маска підмережі: 255.255.255.0Основной шлюз: 192.168.0.1Предпочітаемий DNS сервер: 192.168.0.1Учтіте, що для доступу в интерне з другого комп'ютера, перший комп'ютер обов'язково потрібно включити, а інтернет -соєдіненіє першого комп'ютера - активно.