Як вибрати аерограф.

Сучасні художники користуються не тільки класичними інструментами для малювання, а й сучасними - наприклад, цікавого візуального ефекту в живопису можна домогтися, застосовуючи аерограф . За допомогою аерограф ии можна створити оригінальну розпис будь-якій поверхні, але для того щоб ваша творчість було дійсно професійним, вам потрібно знати, як правильно працювати аерограф ом, і зрозуміло, як правильно вибрати аерограф , який стане вашим художнім інструментом.
Інструкція
1
Якщо у вас немає досвіду роботи аерограф ом, і ви є початківцем художником, чи не вибирайте занадто дорогу та багатофункціональну модель.
2
Більш проста модель аерограф а дозволить вам освоїти техніку аерограф ии, не відволікаючись на додаткові функції, які спочатку можуть тільки заважати. Виберіть аерограф середньої вартості, що підходить для широкого, а не вузькоспеціального застосування.
3
При покупці аерограф а зверніть увагу на кілька його характеристик - це тип аерограф а, розмір бачка для фарби, і діаметр матеріального сопла. Від діаметра сопла і відстані від аерограф а до лінії, яка наноситься на поверхню, залежать товщина і точність лінії, і швидкість витрати фарби.
4
Серед типів аерограф ов вам зустрінуться як автоматичні аерограф и, так і подвійні незалежні. У подвійному незалежному аерограф е кнопка контролює одразу два параметра - хід голки і тиск повітря.
5
В автоматичному аерограф е кнопка працює тільки в одному напрямку. Оптимальний розмір вертикального бачка для фарби становить 5-7 мл. Якщо вам потрібно підключати до аерограф у бачки, що вміщають більшу кількість фарби, вам потрібен аерограф з подвійною підведенням.
6
При роботі з аерограф ом вам не обійтися без компресора. Вибирайте компресор залежно від своїх цілей - якщо ви збираєтеся працювати вдома, вам буде потрібно легкий, безшумний компресор невеликого розміру.
7
Якість та ціна компресора залежать від його продуктивності і обсягу ресивера.
Зверніть увагу
Як вибрати аерограф. Зараз на ринку існує безліч інструментів різних фірм виробників. В будь-якій професійній середовищі хороший інструмент це гарантія якості, довговічності та надійності. Аерограф це точний інструмент, і в ньому якість деталей і матеріал з якого вони виконані грають головну роль.
Корисна порада
Який же вибрати нам аерограф ?! Давайте для початку розглянемо які аерографи взагалі бувають, спробуємо розглянути плюси і мінуси кожного! Перша відмінність: • проточні, • замикаються. Відрізняються між собою способом проходження потоку повітря через аерограф, в першому випадку, потік повітря постійно проходить через аерограф і ніяким чином його кількість не регулюється.