Як вирівняти горизонт. Як вирівняти горизонт paint.net.

Початківці фотографи, які освоюють ази фотографії в різних жанрах, скоюють чимало помилок, які потрібно виправляти для подальшого вдосконалення. Однією з найчастіших помилок в пейзажних фотографіях у новачків стає нерівний горизонт , здатний навіть з хорошої фотографії з вдалою композицією зробити невдалий кадр. Про те, як вирівняти горизонт на фотографії, ми розповімо в цій статті.
Інструкція
1
Для вирівнювання горизонт а використовуйте програму Adobe Photoshop. На панелі інструментів виберіть опцію Ruler Tool і, затиснувши ліву кнопку миші, проведіть на фотографії лінію, що йде паралельно викривленого горизонт у.
2
Після цього відкрийте в панелі меню вкладку Image, виберіть розділ Rotate Canvas, і в списку, виберіть підрозділ Arbitrary. Відкриється вікно настройки довільного повороту, в якому ви побачите цифру, відповідну потрібного кутку. Натисніть ОК, щоб повернути зображення.
3
Ви побачите, як горизонт прийшов в норму, і тепер потрібно доопрацювати фотографію, щоб усунути порожні області, що з'явилися після повороту.
4
На панелі інструментів виберіть опцію Crop і скадріруйте фотографію, виділивши її так, щоб все обрізані і порожні області залишилися за межами прямокутної рамки. Натисніть Enter, щоб застосувати зміни.
5
Як бачите, вирівняти горизонт фотографії в Фотошопі можна всього за пару хвилин - тепер ви можете продовжити обробку фотографії, коректувати кольору, насиченість і яскравість, і зберігати готову роботу.
6
Надалі, щоб уникати викривленого горизонт а на кадрах, використовуйте міні-штатив, який дозволить встановити фотоапарат рівно і нерухомо, уникаючи його тремтіння і нахилу в момент натискання спуску. Коли ви удосконалите свої фотографічні навички, вам не доведеться вирівнювати горизонт за допомогою графічних редакторів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N80Zdoexipc