Як вибрати сейф-двері.

В даний час все більше людей починають замислюватися про те, як підвищити рівень захисту своєї житлової площі. Всі знають, що безпека будинку починається з вхідних дверей. Багато встановлюють сейф-двері , які виготовляються з міцної сталі, і дозволяють відчути впевненість і безпеку. Асортимент таких дверей зараз великий, тому важливо зробити вибір на користь якісної і надійної двері. На що ж слід звернути увагу в першу чергу?
Інструкція
1
Подивіться на клас взломостойкості дверей, він зазвичай позначається цифровими або літерними значеннями. Дивіться, щоб для приватних додому і квартир за європейськими стандартами - це двері II-III класу, а по російським - II-IV класу. Якщо присутні літерні значення, то це B і C клас.
2
Зверніть увагу на товщину сталевих листів, з яких зроблений сейф, їх товщина повинна бути 2-3 мм або 1,5 мм, якщо сталь легована. Також придивіться до Протизнімні штирями, яких повинно бути від двох до чотирьох.
3
Не забудьте про петлях. Найнадійніші кріпляться на опорному підшипнику. Якщо вага дверей до 70 кг, то необхідно дві петлі, а якщо вага перевищує 70 кг, то три. А маса двері, що перевищує 100 кг, вимагає обов'язкової установки опорного підшипника.
4
Слідкуйте за тим, щоб на двері було встановлено не менше двох замків, краще, щоб один з них був циліндровий, а інший - сувальний. Використовуйте замки A і B класу з III-IV рівнем стійкості відомих італійських чи німецьких марок.
5
Спробуйте двері в дії, якщо вона легко розчиняється без зусилля, то, напевно, вона дуже легка, і товщина листів не задовольняє вимогам. І навпаки, не тривожтеся, якщо двері йде із зусиллями - це показник міцності двері. Гарна двері виглядає непомітно, і не відрізняється безліччю декоративних елементів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t3-jJuqSMqs