Як відбити плитку.

Вибір декоративної плитки для облицювання стін в приміщенні сьогодні не представляє великої праці. Але для початку необхідно звільнити поверхню від старої плитки. Як це зробити найбільш ефективним чином?
Вам знадобиться
  • Робочі рукавички, захисні окуляри, респіратор, молоток, долото, зубило, перфоратор, поліетиленова плівка, стару ковдру, дрантя
Інструкція
1
Перед початком демонтажу старої плитки слід підготувати робоче простір. Знаходяться поблизу від місця виконання робіт предмети потрібно захистити від можливих ушкоджень. Справа в тому, що отлетающие осколки плитки можуть нанести шкоду тендітним предметам. Пол навколо робочого місця покрийте поліетиленовою плівкою, а ті об'єкти, які можуть розбитися (раковина з фаянсу, унітаз), слід укрити м'якими ганчірками, дрантям або старим ковдрою.
2
Одягніть захисні рукавички та окуляри, щоб захистити очі від попадання осколків. Щоб оберегти від пилу легкі, придасться звичайний респіратор.
3
Відбиття плитки почати слід з верхнього ряду. За допомогою зубила і долота одну за одною відокремте плитки від поверхні стіни. Плитку потрібно акуратно підчепити за край. Якщо плитка утримується на стіні дуже міцно, розбийте її несильними ударами молотка.
4
Коли ви видалили всю плитку, займіться старим розчином, на якому вона трималася. Для видалення розчину найкраще підійде долото. Очистити поверхню треба так, щоб вона виявилася абсолютно рівною.
5
Можливий випадок, коли стара плитка ніяк не хоче сколюватися і залишати своє місце. Для видалення плитки в цьому випадку можна використовувати перфоратор. Але застосовувати цей інструмент слід з обережністю, щоб не допустити пошкодження поверхні стіни.
6
Звільнену від плитки поверхню стіни слід очистити від найдрібніших частинок сполучної речовини. Тепер стіну можна готувати під укладання нової плитки.
7
Осколки отработавшей своє плитки акуратно зберіть з підлоги і інших поверхонь. Для цього буде потрібно просто згорнути захисну плівку вмістом всередину.
8
Незважаючи на гадану простоту технологічного процесу, видалення старої плитки може зажадати значних трудових і тимчасових витрат.