Як виліпити обличчя.

Авторська лялька - складне, але красиве і творче захоплення, в якому яскраво проявляється ваша фантазія і індивідуальність. Створювати ляльку власними руками непросто - і особливо багато труднощів початківці лялькарі відчувають при створенні особи, від якої багато в чому залежить загальний настрій ляльки, її стиль, образ, і звичайно, атмосфера, яку вона створює навколо себе. Про те, як правильно виліпити особа авторської ляльки з полімерного пластику, ми розповімо в цій статті.
Інструкція
1
Придумав бажаний образ, визначте, якого розміру буде ваша лялька, і відповідно визначите, якого розміру має бути її голова, щоб вона надалі була пропорційною тулубу. Якщо лялька буде в висоту складати 40-50 см, візьміть готові пластикові очі потрібного кольору, діаметром 8-10 мм.
2
Як основу для голови ляльки використовуйте фольгу. З великого шматка фольги, зім'ятого в кулю, сформуйте пальцями яйцеподібну форму, що повторює контури чола і загостреного підборіддя майбутньої ляльки.
3
мнеться фольгу якомога щільніше, щоб отримати достатньо тверду заготовку. Задня частина заготовки повинна бути округлої, повторює форму людського черепа, а передня повинна бути більш плоскою - тут ви будете ліпити особа . Визначте, на якому рівні будуть знаходитися очі, зробіть у фользі два поглиблення і помістіть в них очі ляльки.
4
Розімніть чистими руками шматочок полімерного пластику тілесного кольору. Розплющите пластик в корж товщиною 5-6 мм. Розмір коржі повинен перевищувати розміри особи. Накрийте коржем плоску частину заготовки.
5
Звільніть очі, очистивши їх від пластика, і акуратно обклейте залишилися пластиком особа . Тепер починайте деталізувати його форми - сформуйте перенісся, верхні і нижні повіки навколо очей, а потім, накладаючи додаткові шматочки пластика маленького розміру, сформуйте ніс, вилиці, щоки і підборіддя ляльки.
6
За допомогою спеціальних інструментів виліпити рот. Доопрацювати овал обличчя і ретельно загладьте всі нерівності. Особа повинна бути гладким, без кутів і різких западин. Розімніть другий коржик із пластику й наліпити її на потиличну частину заготовки. Промажьте шви, з'єднуючи задню частину пластика з передньою.
7
Особа готово - тепер вам залишилося виліпити шию, вуха, а потім при необхідності закріпити над очима штучні вії, і надіти на ляльку перуку. Готову голову з виліпленим особа м надіньте на паличку і запікайте в духовці потрібну кількість часу.