Як зробити зачіску ляльці. Як зробити зачіски для ляльок барбі.

Рідкісна дівчинка, граючи з улюбленою лялькою, відмовиться зробити їй зачіску . Більшість дітей із задоволенням приміряють на себе роль перукаря і придумують власним лялькам різноманітні зачіски і стрижки, створюючи для ляльок різні образи та стилі. Зачіски для ляльок так само важливі, як вбрання і прикраси, і в цій статті ми розповімо, як правильно зробити вдалу лялькову зачіску .
Інструкція
1
Розпустіть ляльці волосся і розчісуйте їх, поки вони не стануть гладкими. Зберіть волосся у хвіст на маківці або на потилиці, а потім закріпіть його гумкою. Хвіст розділіть на дві пасма і підійміть його вгору.
2
Просмикніть кінчик хвоста між розділеними пасмами крізь гумку, і оберніть пасмом волосся підставу хвоста, щоб заховати гумку під зачіскою.
3
Зробити ляльці об'ємну зачіску можна, розчесати волосся і розділивши їх на кілька частин. Закріпіть кожну пасмо затискачем і за допомогою круглого гребінця укладіть кожну з пасом, витягаючи її від коренів до кінчиків, і направляючи гребінець вгору.
4
Розчісуйте волосся від потилиці, поступово переходячи до верхівки. Закрутіть волосся в локони і зберіть кілька пасом за потилиці ляльки, закріпивши їх красивим затиском.
5
Варіюйте зачіски - заплітайте ляльці коси і прикрашайте їх шпильками і бантами, завивати локони, створюючи штучний безлад на голові у ляльки, надягайте їй обідки і стрічки, і міняйте образ ляльки за допомогою аксесуарів.
6
Оригінальна шпилька або гумка з штучними каменями допоможуть вам створити незвичайну і ошатну зачіску . Різноманітні коси допоможуть домогтися більш суворого стилю в зачісці, особливо, якщо ви підберете до них відповідний костюм і прикраси.
7
Якщо у ляльки коротке волосся, і зачіски з довгого волосся їй не підходять, спробуйте завити волосся на дрібні кучері, а потім підняти їх за допомогою стрічки або шпильки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=M1iTUoZ__WM