Як увійти в безпечний режим на комп'ютері.

Для видалення або переустановки деяких драйверів, внесення змін до реєстру, з'ясування причин неполадок в роботі ОС буває необхідно перезавантажити комп'ютер у безпечному режимі .
Інструкція
1
В головному меню (на кнопці «Пуск») виберіть команду «Завершення роботи» і у вікні вибору варіантів завершення натисніть «Перезавантажити комп'ютер».
2
Після початку перезавантаження комп'ютера на екрані почне послідовно з'являтися інформація про перевірку пам'яті, відомості про виробника та налаштуваннях BIOS і т.д. Коли всі ці рядки зникнуть з екрану - натисніть клавішу F8 у верхньому ряду функціональних кнопок клавіатури. В деяких версіях в цей момент на екрані з'являється пропозиція натиснути F8. Крім того в ОС можна налаштувати системні параметри таким чином, щоб пропозиція натиснути клавішу F8 з'являлося при кожному завантаженні системи і вказати тривалість очікування відповіді.
3
Вам буде запропоновано меню з більш ніж десятком варіантів завантаження операційної сістеми.Вибор пункту «Безпечний режим» призведе до завантаження тільки стандартних системних служб і основних драйверів (драйверів миші, дисків, монітора, базового відеоадаптера, клавіатури). Мережеві підключення в цьому режимі завантажені не будут.Чтоби до цього варіанту завантаження додалися мережні служби та драйвери, слід вибрати відповідний пункт - «Безпечний режим з підтримкою мережі» .Якщо треба відключити графічний інтерфейс операційної системи, то виберіть пункт «Безпечний режим з підтримкою командного рядка» .Тут є можливість відмовитися від завантаження в безпечному режимі . Можна вибрати пункт «Завантаження останньої вдалої конфігурації» і тоді ОС завантажиться з використанням даних реєстру, які були збережені при останньому нормальному завершенні роботи комп'ютера. А можна вибрати пункти «Звичайне завантаження Windows» або «Перезавантаження» (для повернення в BIOS) .Перемещеніе між варіантами в меню здійснюється за допомогою клавіш зі стрілками (драйвер миші на цьому етапі ще не завантажений). Можна використовувати і клавіші цифрової клавіатури (при включеному режимі NUM LOCK). Щоб підтвердити вибір натисніть клавішу Enter і комп'ютер почне завантаження в зазначеному вами режимі .