Як лікувати вірус.

Головна складність при боротьбі з вірусами викликана тим, що вірус існує в організмі не окремо, а всередині клітин самого організму. Дуже важко знищити вірус, не знищивши саму клітку. Тому перш ніж лікувати вірус, усвідомите основний принцип такого лікування - допомогти організму самому впоратися з недугою.
Інструкція
1
Вам потрібно створити умови, при яких організму буде максимально комфортно боротися з вірусом. По-перше, це багато пити, при якому разом з рідиною з організму виходять всі токсини - продукти життєдіяльності вірусів. По-друге, це по можливості тиша і спокій, тобто постільний режим. І по-третє, температура в приміщенні повинна бути не вище 18 градусів. Це оптимальна температура для організму, йому немає чого витрачати зайві сили на власне охолодження.
2
Другим кроком буде вплив на певні симптоми хвороби. Наприклад, краплі в ніс, відхаркувальні засоби, обробка шкірних покривів або зниження високої температури. Необхідно відзначити, що температуру потрібно знижувати тільки тоді, коли вона піднялася вище 39 градусів, або людина її погано переносить. У всіх інших випадках температуру збивати не рекомендується, оскільки це захисна реакція організму на життєдіяльність вірусів.
3
Тепер потрібно зменшити навантаження на уражені вірусом органи. Ось тут в хід підуть ліки - протизапальні препарати, засоби, що поліпшують роботу печінки, інші, в залежності від виду вірусу. Слід зауважити, що всі ці ліки потрібно приймати тільки після консультації з лікарем.
Корисна порада
Будь-яку вірусну інфекцію простіше запобігти, ніж лікувати. Тому приділяйте особливу увагу профілактиці.