Як збільшити швидкість системи.

Поряд з швидким і стабільним розвитком комп'ютерної техніки підвищуються і системні вимоги до більшості ігор, програм та програм. Найпростіший спосіб вирішити цю проблему - поміняти окремі елементи комп'ютера або системний блок повністю. Спосіб дійсно дуже простий і ефективний. Але, на жаль, він вимагає досить великих фінансових витрат. Розробники програмного забезпечення намагаються полегшити нам життя, дозволяючи прискорювати роботу операційних систем, і Windows зокрема, програмними методами.
Вам знадобиться
  • обліковий запис адміністратора
  • доступ в інтернет
Інструкція
1
Оптимизируйте комп'ютер штатними засобами операційної системи Windows. Відкрийте властивості локального диска, на якому встановлена система, виберіть пункт «очистка диска».
2
У властивостях локального диска C: перейдіть у вкладку «сервіс» і послідовно виберіть пункти «Виконати перевірку» і «Виконати дефрагментацію».
3
Відкрийте властивості локального диска і приберіть галочку з пункту «дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску ...». Цей крок потрібно повторити для всіх розділів всіх локальних дисків.
4
Встановіть програму для очищення системного реєстру. Найпопулярніші серед них: RegCleaner і CCleaner. Запустіть одну з них і дозвольте їй самостійно провести очистку реєстру від непотрібних файлів.
5
Встановіть програму для оптимізації роботи системи. Відмінними прикладами можуть послужити програми GameBooster і Advanced System Care. Запустіть ASC, відкрийте пункт «оптимізація системи", встановіть галочки на всі чотири пункти і натисніть «сканувати». Після завершення аналізу натисніть «лікувати».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8TXWPSJyhGc