Як вставити замок у двері.

Вам необхідно вставити замок в металеву двері? В такому випадку у вас є два варіанти: звернутися за допомогою до фахівця або ж спробувати зробити це самому. Щоб самостійно врізати замок , необхідно зробити наступне:
Вам знадобиться
  • Інструмент для роботи по металу - дриль, болгарка, фреза, мітчики, углошлифовальная машина і зварювальний апарат.
Інструкція
1
Проведіть вимірювання залізної двері, а саме - товщину і глибину профілю і куточка, щоб визначиться з параметрами самого замка.Обратіте увагу на те, що стінки куточка двері повинні бути набагато товщі, ніж у замку.
2
Виміряйте глибину вільного простору всередині двері, щоб замок вільно містився там.Виберіте замок , який би ідеально підходив під заміри двері.
3
Перевірте величину зазору між косяком і самої двері ю, щоб влізла крепежная планка. Оптимально повинен 5-6 мілліметровУточніте товщину та наявність металевих аркушів двері, в якій доведеться робити отвір для ключа.
4
Розмітьте отвори на торці дверей під корпус замка.Вирежьте за допомогою болгарки квадратне вікно, спочатку на зовнішній, а потім на внутрішній стінці.
5
Позначте за допомогою олівця або крейди місце майбутнього отвору для ключа і за допомогою фрези виріжте його. Наріжте метчиком різьбу під кріпильні гвинти.
6
Розмітьте і виріжте за допомогою болгарки отвори під ригеля, якщо вони чіпляють, то слід регулювати все за допомогою фрези.Установіте спеціальні накладки для ключа і на двері, і перевірте работу.Вот і все, ви відмінно впоралися самі, і робота зайняла всього пару годин. При цьому замок варто ідеально і працює, як годинник. Після того, як робота закінчена, можете із задоволенням приймати поздоровлення своєї сім'ї.