Як замовити шафу.

В даний час існує широкий асортимент шаф , що дозволяє здійснити всі фантазії і мрії щодо форми, матеріалу і кольору вашої шафи. Найбільш затребуваним є шафа-купе, який дозволяє заощадити простір, хоча місткість його при цьому дуже велика. За рахунок безлічі сучасних конструкцій всередині шафи, можна розмістити в ньому все, що завгодно. Для того, щоб замовити шафу, необхідно зробити наступне:
Інструкція
1
Визначтеся з місцем, де буде стояти шафа-купе.Прігласіте фахівця для того, щоб він точно зняв розміри майбутньої шафи-купе.
2
Замовте необхідну забарвлення, яке ідеально пасуватиме до іншому інтер'єру комнати.Определітесь з внутрішнім наповненням шафи, в залежності від того, що за одяг там буде зберігатися: одяг на кожен день або постільну білизну, верхній одяг або взуття і т .д.
3
Обов'язково уточніть висоту шафи-купе, так як існує певна довжина вихідного матеріалу ДСП, а для того, щоб збільшити висоту, необхідно вдаватися до деяких конструкційним решеніям.Определітесь з формою шафи-купе. Вона може бути прямокутна, кутова або ж напівкругла, що стосується кутовий форми, то в цьому випадку необхідно уточнити, чи точно він впишеться у відведений йому місце.
4
Виберете фасад для шафи-купе, останнім часом дуже популярні стали дзеркальні двері, які візуально збільшують простір жілья.Уточніте у фахівця, яка система дверей підійде саме для вашої шафи-купе. Більш міцними є алюмінієві системи розсування, які за рахунок спеціального ущільнювача абсолютно виключають появу шуму при відкритті дверей шафи.
5
Обговоріть з виробником попередню розрахункову вартість шафи-купе.Заключіте договір, в якому буде обговорена точна ціна, терміни виготовлення і час установки шафи-купе, а також будуть прописані гарантійні та післягарантійні обязательства.Как бачите, замовити необхідний і вподобаний шафа-купе не складно, а доставка і установка не змусить себе довго чекати. Вдалої покупки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8TGwPXA6i04