Як визначити формат.

Формат - це спосіб запису інформації, візуальної, звукової, текстової чи іншій. Залежно від формату комп'ютер сприймає файли як графічні, аудіо, відео, текстові документи чи інші. Для відкриття файлів різного формату використовуються різні програми, відповідно до індивідуальних настройками комп'ютера.
Інструкція
1
Виділіть файл, в якому хочете визначити формат. Перегляньте його ім'я. Після оригінального імені (наприклад, «Звіт по практиці») може стояти крапка, а за нею без пробілу три-чотири літери латинського алфавіту: .doc, .docx,.jpg", jpeg, .mp3, .wav і т.д. Це і є формат файлу (текстові, графічні, звукові та ін.).
2
Якщо таких букв немає, візьміть файл і перетягніть у відкрите вікно браузера. Він або автоматично «завантажить» його в папку завантажень, або запропонує вам це зробити. У першому випадку подивитися формат ви зможете у вкладці «Завантаження» (ті ж три-чотири літери після назви), у другому випадку формат відобразиться в діалоговому вікні з пропозицією зберегти файл («Ви збираєтеся відкрити файл« Name.docx »...»).
3
На здогади про формат вас може наштовхнути іконка файлу - вона зазвичай відображає встановлений за замовчуванням редактор для файлів цього формату.