Як вибирати кільця з діамантами. Як зменшити кільце в домашніх умовах.

З давніх часів кільця з діамантами використовувалися як обручальних, символізуючи серйозність почуттів претендента. Діамант є одним з найдорожчих каменів вставляються в прикраси. Мода на цей камінь не проходить ніколи, а прикраси з ним підійдуть як для бізнес-леді, так і для молоденької дівчини.
Вам знадобиться
  • лупа з десятикратним збільшенням, наждачний папір
Інструкція
1
Купуючи кільце з діамантом, варто звернути увагу на ряд характеристик, які говорять про якість каменю.
2
Огранка має велике значення. Так, діамант з круглою огранюванням сильніше «грає» на світлі, але при цьому такий камінь набагато дорожче своїх побратимів в фантазійної огранювання, що програють по інтенсивності блиску. Однак діаманти в фантазійної огранювання виділяє привабливість їх форм, та й назва огранок мало кого залишить байдужим: «маркіз», «принцеса», «серце» і пр.
3
Подивіться на камінь уважніше, на ньому не повинно бути ніяких плям чи інших недоліків. Якщо за допомогою десятикратного збільшення розглянути недоліки не можна, то такий діамант вважається великою рідкістю і відрізняється високою якістю, що позначається на його вартості.
4
Колір каменю теж впливає на ціну. Так, діаманти, в яких переважає жовтий відтінок, менш цінні, ніж безбарвні камені, з великим ступенем чистоти і прозорості. Але існують діаманти рідкісних квітів - коричневого, чорного, рожевого, блакитного і пр. Такі камені досить дорогі.
5
Вага діаманта, звичайно, має значення, якщо порівнювати камені однакових характеристик. Тоді як маленький камінь, але більш досконалий, ніж великий діамант, коштуватиме набагато вище останнього.
6
Але не варто забувати, що в першу чергу кільце з діамантом купується для того, що б підкреслювати красу рук своєї власниці. І в цьому випадку варто до них придивитися уважніше. Довжина пальців, форма і повнота долоні, все це повинно враховуватися при придбанні кільця .
7
Якщо необхідно візуально зменшити ширину долоні, варто купувати прикраси витягнутої форми, це зробить пальці довші. Для цих цілей підійдуть камені в огранюванні «маркіз» або витягнута, сходить «нанівець», «груша».
8
Власницям тонких пальців варто купувати кільця , камені в яких виконані в огранюванні овальної, «пухкою» груші або «маркіза». Діаманти в круглій огранюванні також виглядатимуть вельми привабливо, особливо якщо сама оправа кільця виконана цікаво.
9
Велике, багаторівневе кільце буде чудово виглядати на руці жінки з великою долонею, а ось на маленькій ручці воно буде виглядати дуже громіздко.
10
Кільця з каменем більш 10 карат більше підійдуть власницям великих рук, а на витончені ручки варто надягати кільця з невеликими діамантами, вагою в 1-2 карат і з осипом дрібних каменів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wJeCbvnX2g0
Зверніть увагу
Щоб розпізнати підробку, можна опустити камінь у воду або гліцерин, підробка зникне, а діамант продовжить виблискувати. На діаманті, якщо потерти його наждачним папером, ніяких слідів не залишиться, тоді як на підробці з'являться подряпини.
Корисна порада
Кільця з діамантами, навіть тоненькі, не варто одягати по два на один палець, навіть якщо одне з них обручку.