Як збивати блендером. чи можна робити коктейлі погружним блендером.

С міксером "дружать" практично все. Але от блендер, такий собі вдосконалений варіант міксера, у деяких викликає подив. Перше, що треба мати на увазі, - у міксера і блендера багато спільного. З їх допомогою можна змішувати коктейлі, готувати пюре і збивати креми. А головна відмінність таке: міксер тільки змішує рідке, а блендер вміє ще й подрібнювати тверде, навіть лід.
Вам знадобиться
    • Блендер
    • ємності
Інструкція
1
Якщо у вас - стаціонарний блендер (блендер-глечик або блендер-стакан), то ви можете робити коктейлі, готувати пюре і соуси, збивати крем і яйця, перемішувати рідке і полужидкое тісто і колоти лед.В комплект входить тільки один ніж, інших насадок немає. Далеко не у всіх моделях - два ножі (звичайний і для льоду). На глечику блендера є носик, тому рідини зручно переливати. Однак ніколи не наповнюйте глек до країв! Стаціонарний блендер особливо добре працює з м'якими фруктами. Використовувати блендер для подрібнення цибулі, перцю, зелені незручно - все розбризкується по стінках.
2
Якщо у вас - погружной блендер, тобто довгі «палички» з дволопатевими ножами внизу, то вам доведеться самим підбирати чашу, в яку такий блендер найзручніше занурювати. Прилад треба весь час тримати в руках. Чим довше він працює, тим однорідніше і тонше ізмельчает.Такой блендер імельчает невеликі кількості продуктів, у тому числі цибуля, часник, зелень, горіхи, а також змішує пюре і соуси. Погружной блендер найкраще "справляється" з маленькими порціями, тому він незамінний при приготуванні дитячого харчування. Погружной блендер не здатний красиво порізати овочі і фрукти - тільки "порубати" і перетворити на суміш.
3
Якщо у вас - блендер з додатковими насадками (багатофункціональний прилад типу «блендер-міксер,« мультинабір »,« міні-комбайн »тощо), то пам'ятайте, що він працює за принципом погружного блендера, т .е. прилад потрібно тримати в руках, і чим довше він працює, тим дрібніше виходить смесь.Блендер з додатковими насадками може мати кілька швидкостей обертання. Наявність різних ємностей дозволяє більш гігієнічно обробляти продукти. В такому блендері збережені функції погружного блендера, тобто подрібнення і змішування овочів і фруктів, горіхів і спецій, а також приготування пюре. Насадка-віночок дозволяє робити тісто, креми і коктейлі. Деякі блендери такого типу можуть подрібнювати лід. Однак він не може вичавити сік або приготувати фарш з м'яса.
Зверніть увагу
Якщо ви любите супи-пюре, коктейлі, креми, але не часто печете торти і пироги, здобувайте стаціонарний блендер.Еслі ви готуєте суміші для малюка, а також вам потрібно подрібнювати овочі, зелень і сир, то купуйте погружной блендер .Якщо вам належить подрібнювати овочі і спеції, збивати коктейлі, готувати супи-пюре і соуси, збивати креми і муси і робити невеликі порції пюре для дитини, то для вас - блендер-мультинабір.