Як відзначити день народження вдома. намалювати на день народження.

Якщо ви вирішили відзначити день народження вдома, вам належить подбати про безліч дрібниць, які відносяться до оформлення вашої квартири і святкового столу, напоям, розважальній програмі, щоб ваші гості не нудьгували на святі. Запрошувати гостей можна по телефону, проте приємніше будуть отримати персонально запрошення на торжество, яке будуть написано вашою рукою.

Прикрасивши ваш будинок і розіславши всі запрошення, тепер можна подумати про формат вашого святкового вечора. Краще відзначити день народження вдома у форматі шведського столу або вечірки з коктейлями. Такий вечір дозволить вашим запрошеним гостям відчути себе більш вільно, і без зайвого сорому пересуватися по будинку. Необхідно підготуй смачні закуски та солодкі частування. Найважливіше, щоб не було нестачі алкогольних напоїв і льоду. Їх на будь-якому святковому вечорі і торжестві багато не бивает.Чтоби відсвяткувати день народження вдома і не вибитися з сил, краще поставити на святковий стіл одноразовий посуд. Адже питання миття посуду в цей особливий день вас турбувати не буде. Під час свята вам або вашим близьким слід проходити по квартирі і збирати порожні стаканчики, пляшки, тарілки, щоб на вашій вечірці постійно панувала чістота.Украшенія для квартири на день народження підійдуть самі різні. Не потрібно думати, що різнокольорові стрічки, кульки і гірлянди для оформлення свята канули в минуле. Вони актуальні в будь-який час і на будь-якому заході. Яскравий і красивий день народження підвищує настроенье всіх гостей. У барвистій атмосфері урочистої вечірки і веселих гостей ваше свято стане ще душевніше і ярче.Стоіт завчасно подбати про вибір музики, яка звучатиме на дні народження. Необхідно подумати, кого ви запросили на торжество, які у ваших гостей уподобання в музичному напрямку. Краще організувати музичний мікс, що включає всі напрямки музики, які прийдуть до душі кожному гостю.Откривать подарунки слід перед усіма гостями. Не потрібно порівняти їх між собою. Завжди однаково яскраво висловлювати радісні емоції під час вручення всіх подарунків. Не варто явно показувати ваше перевагу щодо будь-кого з подарунків, це може образити ваших гостей.Следуя всім радам, ваш день народження обов'язково пройде успішно. Найголовніше - ви повинні завжди посміхатися, від настрою іменинника буде залежати все свято.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yU8mpfXgWmg
Щоб відзначити день народження вдома, заздалегідь все сплануйте. Визначте тематику свята і підготуйте відповідні атрибути. Звільніть від усього зайвого і прикрасьте приміщення. І, звичайно, не забувайте про закусках і напоях.
Інструкція
1
Щоб відзначити день народження вдома, спочатку визначте основну концепцію свята. Нудні посиденьки за столом - це банально і нецікаво, так що потрібно придумати щось оригінальне і веселе. Можна влаштувати тематичну вечірку, наприклад, зустріч ковбоїв в стилі «дикий захід» або справжнісінький карнавал. Цікавою буде гангстерська вечірка. Пам'ятайте про те, що тематиці повинні відповідати не тільки костюми гостей, а й декор приміщення та конкурси. Тому розішліть запрошення гостям і попередьте їх про дрес-коді і програмі свята.
2
Придумайте сценарій домашнього дня народження. Так, якщо ви вирішили організувати гангстерську вечірку, то обов'язково пограйте в гру під назвою «Мафія». Суть її полягає в тому, щоб знайти і знешкодити представників мафії і врятувати мирних жителів. А самі мафіозі повинні зробити все, щоб залишитися неразоблаченнимі. Поясніть всім учасниками гри правила, підготуйте необхідний реквізит і приступайте. Якщо ви влаштували зустріч ковбоїв, роздайте кожному гостю по імпровізованому ласо і дайте завдання збити пляшки. Проявляйте фантазію, шукайте або придумуйте цікаві та веселі конкурси.
3
Організація дня народження увазі підготовку приміщення. По-перше, приберіть все те, що може завадити розважатися, танцювати, веселитися і грати в різні ігри. Перемістіть зайві предмети в комору, на балкон або в гараж. По-друге, необхідні предмети меблів і інтер'єру розставте таким чином, щоб звільнити якомога більше простору. По-третє, продумайте декор. Якщо ви вирішили влаштувати тематичну вечірку, то оздоблення квартири повинно відповідати основній темі. Ви можете купити плакати з підходящими малюнками, а також різні атрибути. Незайвими будуть повітряні кулі, вони допоможуть створити атмосферу свята.
4
Вирішіть, що буде на святковому столі. Якщо ви не бажаєте витрачати час на приготування святкових страв, замовте їжу з ресторану або придбайте її в магазині. А можна зробити кілька простих і легких закусок і організувати фуршет. Подбайте і про спиртні напої. Враховуйте уподобання гостей, визначте необхідні обсяги алкоголю. Що стосується посуду, то найпростіший варіант - придбати одноразовий. Купивши тарілки, склянки, ложки та виделки з тематичними зображеннями, ви не тільки доповніть святковий декор приміщення, але і позбавите себе від необхідності мити посуд.
Зверніть увагу
Якщо житло просторе, розділіть його на кілька зон: для застілля, для танців і для відпочинку.
Корисна порада
Налаштуйтеся на веселощі, і свято буде цікавим.