Як підібрати парфум.

Аромати можуть творити чудеса - знали ви, що людина, від якої виходить приємний запах, набагато більш привабливий в очах людей, навіть якщо не вирізняється особливо красивою зовнішністю? Більш того, така людина починає автоматично здаватися прекрасним! Як же підібрати ідеальний саме для вас парфум ?
Інструкція
1
Для початку вам потрібно запам'ятати основне властивість будь-якого парфум а: у духів є нижні ноти, середні і верхні. Відразу після нанесення розкриваються верхні ноти, потім - середні, а найстійкіші залишаються на шкірі надовго, їх прийнято називати нижніми нотами. Нижні ноти найменш відчутні, хоча і є самими стійкими. При покупці парфум а не варто поспішати - краще почекайте і дайте аромату проявитися.
2
Аромат може проявлятися абсолютно по-різному на кожній жінці ... З одного боку, це прекрасно - адже саме на вашій шкірі і в поєднанні з вашим індивідуальним рівнем ph він може показати себе абсолютно унікальним чином, з іншого - це ще один привід поставитися до покупки акуратніше. Не довіряйте відгуками на форумах або радам подруг - пам'ятайте, що на вас запах може проявити себе з несподіваного боку.
3
Також не варто купувати будь-якої аромат тільки тому, що він є хітом сезону. Адже в першу чергу ви купуєте парфум для себе, щоб відчувати себе набагато впевненіше, а вже в наступну чергу - заради оточуючих. Ви повинні бути повністю задоволені обраним запахом!
4
Ніколи не купуйте парфум в магазинах, де його виставляють на відкритий прямий світло або зберігають поблизу ламп - від світла і тепла аромати миттєво псуються і стає малоприємними.
5
Не варто також купувати парфум під час вагітності або під час інших гормонозалежних фаз вашому житті - все запахи і проявляють себе, як правило, зовсім по-іншому.
6
Точно так само не варто купувати духи виходячи тільки з ціни - іноді зовсім недорогі, але якісні легкі аромати можуть виявитися куди більш приємними і слушними, ніж парфум и дорогих і відомих марок.
7
Влітку явно не варто використовувати навіть найприємніші зимові запахи! Аромати дерева, сандалу, нехай навіть самі витончені - це затишні аромати виключно для холодних пір року. Влітку ж варто віддати перевагу парфум іровани воді, бажано без вмісту спирту.