Як привчити собаку ходити в туалет. Як привчити дорослу собаку.

Радість від появи в будинку цуценя або дорослого собаки незабаром затьмарюється видом лужиц і купок на підлозі або килимі. Незважаючи на те, що собаки - розумні тварини, привчити їх до туалету досить складно. Тут потрібно проявити неймовірне терпіння, які не зриватися, не бити тварину. Кому потрібен заляканий чотириногий друг?
Інструкція
1
Дорослу собаку необхідно відразу привчати терпіти нужду до певних годин прогулянки. А маленькі цуценята так часто пісяють, що вигулювати по 10 разів на добу не вийде, тому зручніше, якщо вони це робитимуть в лоток для собак, до якого потрібно щенят привчати.
2
Щоб доросла собака засвоїла, що ходити в туалет можна тільки на вулиці, беруть ганчірку, змочену її сечею, і вішають у дворі на кущику, або кладуть поруч. Коли тварина під час прогулянки учует знайомий запах, то спорожнити сечовий міхур саме на цю ганчірочку. Потрібно погладити собаку, похвалити і дати ласощі.
3
Вигулювати вихованця необхідно строго в один і той же час після годування, тоді у нього виробиться рефлекс, і собака буде терпіти до прогулянки.
4
Дуже впертих собак можна прив'язувати на поводок в квартирі. Під себе вона гадить не почне і можна витримати час до прогулянки. А з часом тварина звикне ходити в туалет тільки на вулиці.
5
З цуценятами справа йде складніше. Відразу ж після його появи в будинку, потрібно не пропустить перший сечовипускання і змочити сечею ганчірочку, а потім дати понюхати цуценяті і покласти в лоток. Для псів потрібно використовувати лоток для собак із стовпчиком. На нього і вішати мокру ганчірочку.
6
З першого разу малюк не зрозуміє, що від нього хочуть, тому цей ритуал потрібно повторювати знову і знову, поки не вдасться привчити цуценя до туалету в певному місці. А так само слід прибрати всі килимові покриття в кімнаті, де обладнали місце для вихованця. Якщо він зробить на килимі калюжку хоч один раз, то запах сечі провокуватиме його напаскудити сюди знову.
7
Маленькому незграбному цуценяті дуже важко звикнути до маленької площі, відведеної під лоток. Тому потрібно застелити паперами або пелюшкою трохи більший простір і поступово його скорочувати.
8
До всього вищесказаного можна додати наступне. Коли собака хоче в туалет, вона починає турбуватися, скиглити. Так вона дає знати господарю, що пора б і прогулятися.