Як отримати доступ до файлу.

Іноді, при різних операціях з файлами, доводиться отримувати від операційної системи відмова у виконанні потрібних дій, супроводжуваний повідомленням про те, що у вас недостатньо прав. Є кілька способів впоратися з цією перешкодою.
Інструкція
1
Щоб отримати доступ до якого або файлу, що знаходиться на іншому комп'ютері вашої локальної мережі необхідно змінити політику безпеки ОС цього мережевого комп'ютера. Для цього треба: Крок 1: увійти в операційну систему мережевого комп'ютера, на якому зберігається потрібний файл, з правами адміністратора.Шаг 2: запустити Провідник Windows подвійним клацанням іконки «Мій комп'ютер» або натисканням клавіш CTRL + E.Шаг 3: в провіднику перейти до папки, яка містить потрібний файл, клацнути її правою кнопкою миші, в меню вибрати пункт «Загальний доступ і безпека». Відкриється вікно властивостей папки, в якому треба перейти на вкладку «Доступ» і поставити позначку «Відкрити спільний доступ до цієї папки». Потім натиснути кнопку «Дозволи» та в колонці «Дозволити» поставте позначку навпроти пункту «Повний доступ ». Крок 4: натиснути кнопки «ОК» у відкритих діалогових вікнах дозволів і властивостей папкі.После цього доступ до файлу для мережевих користувачів, включаючи вас, буде відкритий.
2
Якщо ж ОС видає повідомлення про відсутність доступ а до файлу на вашому ж комп'ютері, то, скоріше за все, це системний файл і у вас недостатньо прав для його зміни. В цьому випадку щоб змінити політику безпеки і стати власником потрібного файлу треба зробити наступне: Крок 1: запустити Провідник Windows подвійним клацанням іконки «Мій комп'ютер» або натисканням клавіш CTRL + E.Шаг 2: знайти Вас файл, клацнути його правою кнопкою миші і вибрати пункт «Властивості». У вікні, властивостей файлу треба перейти на вкладку «Безпека» і натиснути кнопку «Додатково» .Шаг 3: у вікні «Додаткові параметри безпеки», на вкладці «Власник», в списку «Змінити власника на ...» потрібно вибрати рядок зі своїм логіном .Шаг 4: натиснути кнопки «ОК» у відкритих діалогових вікнах додаткових параметрів і властивостей файла.После цього у вас буде достатньо прав для доступ а до файлу. Але якщо це системний файл, то він може бути задіяний в роботі операційної системи і тому всі маніпуляції з ним можуть бути заблоковані. Ви можете примусово закрити програму, скориставшись диспетчером завдань - натисніть ALT + CTRL + Delete, на вкладці "Процеси" знайдіть потрібний вам, клацніть його та натисніть кнопку «Завершити процес». Якщо і в цьому випадку отримаєте відмову операційної системи, то можете спробувати змінити файл перезагрузив комп'ютер в безпечному режимі.