Як вивчити італійську швидко.

Італійська мова - один з найкрасивіших мов Європи, а Італія - велична і стародавня країна з прекрасним кліматом, справжній рай для туристів. Не дивно, що кількість бажаючих вивчити італійську мову збільшується з кожним роком. Але ми живемо в епоху швидкостей і сьогодні вже мало хто згоден витрачати на досягнення своєї мети занадто багато часу. Тому одним з головних питань, яким задаються всі любителі італійської культури, стало питання: «Як вивчити італійську швидко?».
Інструкція
1
Реклама численних курсів обіцяє, що записалися на них слухачі освоять італійський мало не за тиждень, наголошуючи на легкість його вимови і розуміння. Але чи так це насправді? Скільки дійсно часу буде потрібно, щоб почати впевнено говорити італійською. Тут перш за все доведеться визначитися з тим, що ми розуміємо під фразою «володіти італійською». Якщо мова йде про те, щоб отримати уявлення про мову, навчитися розпізнавати прості загальновживані фрази і відповідати на них, мати невеликий запас простих слів, то дійсно такого рівня можна досягти за пару тижнів. Але якщо мається на увазі можливість розуміння природної мови носія мови та вміння досить виразно висловлювати свої думки, не змушуючи співрозмовника смутно здогадуватися, про що йдеться, то немає, для такого рівня володіння мовою знадобляться серйозні заняття протягом півроку як мінімум.
2
За три-шість місяців активних регулярних занять можна навчитися підтримувати розмову на поширені побутові теми, набрати мінімальний запас слів і засвоїти основи італійської граматики, щоб відносно правильно вибудовувати фрази. Звичайно, найбільш переважним способом вивчення італійської є очні курси. Під керівництвом викладача, що працює за перевіреною методикою, навчання пройде легше і швидше. Однак для того щоб домогтися хороших результатів не слід обмежуватися тільки формальними уроками.
3
При вивченні будь-якої іноземної мови найголовніше - це практика, то є можливість спілкування з носіями мови або з людьми, добре їм володіють. Поцікавтеся, можливо у вашому місті є будинок итальяно-російської дружби, при якому проходять тематичні вечори італійської культури чи діє якийсь клуб. Так само хороший спосіб отримати мовну практику - використовувати інтернет. Знайдіть для себе італійський форум з тематики, і спробуйте зав'язати спілкування з його завсідниками. Комп'ютерна програма Skype дозволяє не тільки обмінюватися письмовими повідомленнями, але і говорити усно як по телефону. Це чудовий спосіб знайти співрозмовників серед італійців.
4
Намагайтеся просочитися італійською культурою, зрозуміти менталітет цього народу. Дивіться кінофільми без перекладу, новинні програми. Абсолютно неважливо, що на перших порах ви будете дуже мало розуміти зі сказаного. Зате така практика привчить ваш слух до звучання природною італійської мови і допоможе поліпшити розпізнавання окремих фраз.
5
При будь-якій можливості намагайтеся зануритися в мовне середовище: шукайте зустрічей з італійцями, беріть участь в будь-яких заходах, присвячених італійської культурі. Якщо є можливість, відвідайте Італію, незалежно від вашого знання мови. Оточіть себе італійськими словами і виразами. Використовуйте стікери (самоклеючі листочки) з написаними на них італійськими словами. Нехай вони будуть наклеєні по всій вашій квартирі. Так непомітно ви будете збільшувати свій словниковий запас. Почніть читати книги і газети на італійському. А найголовніше намагайтеся отримувати задоволення від своїх занять - позитивний настрій дуже багато значить для швидкого засвоєння матеріалу.