Як додати пам'яті ноутбука.

Щоб збільшити обсяг пам'яті ноутбука, необхідно установка додаткового модуля в вільний слот. Він знаходиться на материнській платі, в основному знизу, але буває і зверху.
Інструкція
1
Слот сверху.Необходімо в першу чергу витягти акумуляторну батарею. Далі потрібно частково зняти клавіатуру, зсунувши верхню панель вліво. Клавіатура відкидається і відключається шлейф від материнської плати. Ви побачите металеву панель, яка прикручена болтами, їх потрібно відкрутити. Тепер можна побачити два слота для пам'яті . В одному вже є пам'ять ноутбука, а в другій ви додаєте обраний вами заздалегідь модуль. У верхній частині слота знаходяться металеві фіксатори, одночасно розсуньте їх вліво і вправо і лінійка вискочить на 30 градусів і вставте новий модуль - так додається пам'ять при заміні існуючої.
2
Якщо слот порожній, то акуратно встановіть модуль в роз'єм і зверніть увагу на ключ. Це виступ в роз'ємі. Він повинен збігатися з прорізом в пам'яті . Надавите в торець модуля у напрямку до роз'єму, і він повинен поступово увійти до нього. Притисніть у напрямку до ноутбуку до кінця і переконайтеся, що він зафіксувався в роз'ємі. Ну от і все пам'ять додана. Далі все збирається в зворотному порядку. Обов'язково не забудьте перевірити оперативну пам'ять за допомогою спеціальної програми. Краще використовувати «memtest86». Увімкніть ноутбук, встановіть дану програму, потім переконайтеся в тому, що обсяг оперативної пам'яті , який доступний системі, збігся з очікуваним. Дочекайтеся, коли закінчиться тест. Якщо ви все встановили правильно, то програма не видасть ніяких помилок, але якщо ж вони є і ви не знаєте чому, то вимкніть ноутбук і несіть в сервісний центр.
3
Слот снізу.Етот спосіб додавання пам'яті значно простіше. Так само переверніть ноутбук і зніміть акумулятор. Відкрутіть всі болти, на даний момент їх там 4, підніміть кришку. Далі вставте модуль у вільний слот таким же чином, що і в першому випадку, зберіть все назад і також протестуйте пам'ять через программу.Очевідно, що додати пам'яті ноутбуку - абсолютно не складно.