Як вибрати техніку для кухні.

Кухня - священне місце для будь-якої господині. Тут все повинно бути продумано з урахуванням інтересів і пристрастей її власниці. Варіантів наповнення кухні безліч, в цій статті ми розглянемо лише деякі з ніх.Проще, коли вся техніка на кухні від одного виробника. Насправді, навіть у випадку ремонту буде легше звертатися в один і той же сервісний центр.
Інструкція
1
Ретельно обміркуйте, які дії найчастіше виконує господиня на кухні. Дрібна побутова техніка типу чайника, тостера, м'ясорубки, соковижималки, кавоварки і іноді мікрохвильової печі повинні вибиратися згідно побажань жінки і з урахуванням потреб всієї родини. Наприклад, багатьом сім'ям як не можна до речі припав електрочайник з швидким підігрівом або чайник-термос.
2
Вибір витяжки - предмет серйозних роздумів. Якщо дозволяють габарити кухні , краще встановити витяжну вентиляційну трубу, яка видалить забруднене повітря за межі приміщення. Якщо простір приміщення обмежена, кухонний очисник повітря з вугільним фільтром - самий розумний варіант очистки повітря.
3
Холодильник в наш час змагається за популярністю з телевізором, вибір цього предмета побуту також непростий. Великій родині потрібен великий холодильник. Краще вибирати сучасну модель з функцією no frost, яка дозволить господарці не замислюватися про щомісячне розморожуванні і очищенні цього кухонного помічника. Продумайте, яка модель підійде більше - дво- або однокамерний холодильник.
4
Посудомоечная машина - мрія будь-якої жінки. Однак це чудо техніки впишеться не в будь-яку кухню, що варто враховувати при покупці.
5
Кухонна плита - центр кухні . На ринку побутової техніки можна знайти окремо стоять плити, окремі духові шафи і варильні панелі. Для вибору плити, перш за все, потрібно визначитися з потребами і можливостями, які завдання будуть вирішуватися при приготуванні їжі, і як часто плита буде використовуватися.
6
Насправді, кухня давно стала чимось більшим, ніж місце приготування їжі. Кухня - центр тяжіння будь-якого будинку, де найчастіше збираються всією сім'єю, тому до вибору побутової техніки треба поставитися дуже серйозно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7BREeh8zus4