Як поставити магнітолу на ваз.

Мабуть, перше, до чого прагне кожен власник, який купив автомобіль - це оснащення салону автомобіля сучасної акустичної системою. Музичні композиції мають здатність знизити у водія напругу під час руху по міських пробках, або підбадьорити його під час монотонного пересування по заміських магістралях.
Вам знадобиться
  • - автомобільна магнітола - 1 комплект.
Інструкція
1
Обладнання салону починається з розміщення в ньому акустичних колонок, найбільш поширеною системою вважається - чотириканальна.
2
Потім визначається місце установки пристрою відтворення звуку - автомагнітоли.
3
Місце, призначене для установки автомагнітоли в передній панелі салону автомобіля, як правило, закрито пластиковою заглушкою, яка видаляється, відкриваючи нішу для вставки в неї металевої шахти, наявної в складі заздалегідь придбаного комплекту радіоапаратури.
4
Вставивши шахту, по її периметру назовні відгинаються металеві пелюстки, так, щоб вони, відігнуті, не перешкоджали входженню в неї магнітоли. Пелюстки шахти виготовляються розширеними до основи, їх відгин надійно фіксує саму шахту від мимовільного випадання разом з магнітолою під час пересування.
5
Після того, як шахта вставлена в передню панель, необхідно приєднати проведення до електричного роз'єму автомагнітоли, яка також йде в комплекті поставки. В даному випадку керуватися потрібно електричною схемою для кожної магнітоли. Вивчивши кольору ізоляції електропроводки, дроти припаиваются до висновків колодки, після чого ізолюються ізолентою.
6
Вставивши готовий роз'єм в тилову частину автомагнітоли, пристрій встановлюється в шахту, а зверху встановлюється і замикається панель радіоапаратури.
7
Відтепер, включивши авто магнітолу , водій і пасажири зможуть насолоджуватися прослуховуванням музичних композицій під час руху.