Як в'язати по викрійці.

В теорії здається все не так вже й складно - взяти і зв'язати красиву і модну річ по готової викрійці для себе або своїх рідних. Для того, щоб річ дійсно вийшла красивою, необхідно попрактикуватися, і тоді у Вас точно все вийде. Для цього необхідно зробити наступне:
Вам знадобиться
  • Спиці різної товщини, пряжа, викрійка.
Інструкція
1
Визначтеся з вибором моделі та розміру речі, що сподобалася, для першого разу краще вибрати простий силует моделі.Возьміте спиці і пряжу необхідного кольору і якості. Для того, щоб виріб був не сильно щільно пов'язано, необхідно мати кілька пар спиць, тонкі для в'язки гумки, і товстіший для в'язки основних частин моделі.
2
Покладіть перед собою викрійку моделі.Детально вивчіть її, попередньо прораховуючи кожен ряд в'язки.
3
Розрахуйте точну кількість петель для початку в'язання спинки необхідної моделі.Начніте в'язати з гумки, якщо така передбачена в моделі вироби.
4
Продовжуйте в'язати спинку, точно дотримуючись всіх змін, а саме, додаючи або, навпаки, збавляючи кількість петель через певний інтервал, вказаний на викрійці .Не плутайте знак мінус та плюс: мінус на викрійці означає зменшення петель, а плюс, навпаки, додавання необхідної кількості петель на моделі.Запомніте кількість петель, які додали або ж збавили, повинно збігатися по обидві сторони вироби, інакше воно буде мати неправильну форму.
5
вивяжіте точно також передню частину виробу і парні деталі (рукава) моделі.Соедініте разом всі частини моделі, при цьому акуратно і правильно зшиваючи їх. Для того, щоб готовий виріб виглядало привабливо, виперіть його вручну в не дуже гарячій воді, і розкладіть, надаючи правильну форму кожної частини моделі.