Як вставити вишивку в рамку.

Довгий час ви вишивали картину для подарунка, але для того, щоб надати їй закінченого вигляду, потрібна рамка, яка б підходила для неї ідеально.
Вам знадобиться
  • Вишивка, рамка, картон, клей.
Інструкція
1
Визначтеся з формою рамки, наприклад, до прямокутної вишивці добре підійде рамка, що повторює її форму, до овальної роботі овальна рамка, а до круглої - кругла. Виберіть такий колір майбутньої рамки, який буде прекрасним доповненням вашої вишивки, при цьому необхідно враховувати поєднання сюжету і стиль рамки.
2
Поперіть вишивку і дайте їй трохи просохнути так, щоб вона була трошки влажной.Прогладьте її лицьовою стороною вниз на махровому полотенце.Прі бажанні вишивку можна підкрохмалити для додання їй жорсткості, це можна зробити за допомогою спеціального балончика-розпилювача, який рівномірно розподілить розчин з крохмалю з вишивки.
3
Приготуйте заздалегідь картонку необхідного размера.Нанесіте на картонку спеціальний клей, його необхідно нанести у формі решітки, щоб була можливість зі времнем відкріпити вашу вишивку і при необхідності простирнуть ее.Положіте вишивку на картонку і акуратно розгладьте її.
4
Можете обрізати краю вишивки або ж акуратно закріпити їх за допомогою нитки, тоді у вас буде можливість помістити вишивку в рамку іншого розміру.
5
Щоб скло рамки не расплющивало вишивку , підкладіть невеликі шматочки картонки між рамкою і вишівкой.Поместіте роботу в рамку, закривши її картонкою ззаду, це додасть вишитій картині завершений від.Ваша робота завершена і залишилося тільки приробити ззаду на картонці петельку, щоб була можливість прикріпити її на стіну. Подарунок готовий. Залишилося упакувати і подарувати його людині, якій він призначався ...