Як замінити кермові тяги. Як замінити рульової.

Зазори, що з'явилися в шарнірах рульових тяг, сприяють збільшенню люфту керма, а також інтенсивного зносу протектора покришок коліс. Що в підсумку веде до зниження безпеки управління автомобілем у дорозі. Тому заміну рульових тяг, в шарнірах яких виявлено зазори між пальцем і вкладишами, необхідно здійснювати вчасно. Виконання подібної вимоги допоможе уникнути невиправданих грошових витрат в майбутньому.
Вам знадобиться
  • - накидний ключ на 19 мм,
  • - знімач для рульових тяг.
Інструкція
1
Для того, щоб виконати ремонт, пов'язаний із заміною рульових тяг, необхідно заїхати на підйомник або оглядову яму.
2
Після чого, знизу автомобіля откручиваются гайки кріплення наконечників рульових тяг до поворотної цапфе.
3
За допомогою знімача, наконечники, один, а потім другий, видавлюються зі своїх штатних місць.
4
Потім на тязі, знявши хомут з пильовика, і, зсунувши його до наконечника, послаблюється затяжка контргайки рульової тяги , яка потім викручується з рульової рейки.
5
Закінчивши з демонтажем однієї рульової тяги , приступайте до демонтажу іншої.
6
Нові кермові тяги встановлюються в зворотній послідовності. Але після їх заміни обов'язково перевірте кути сходу і розвалу коліс, які, як правило, порушуються після проведення подібного ремонту.
7
Якщо автовласник володіє досвідом самостійного регулювання геометрії автомобіля, то він може обійтися без послуг автосервісу. Всім іншим відвідин стенду з регулювання кутів сходження і розвалу - не уникнути.
Зверніть увагу
Кермові тяги хорошої якості здатні забезпечити безремонтний пробіг автомобіля від 100 000 кілометрів і більше. Так що при покупці остерігайтеся підробок.
Корисна порада
Перш ніж надягати на рульову тягу пильовики, змастіть шарніри невеликим кількістю мастила.