Як відновитися у ВНЗ. Як довго відновлюватися в вуз.

Навчання в вищому навчальному заклад - справа не проста. Адже не здати екзаменаційну сесію може завадити безліч речей: хвороби, стреси, вперті викладачі, зрештою, власна лінь. І тоді, якщо не встигаєш все здати, ситуація загрожує відрахуванням. Єдина втішаєш в цьому положенні річ - після відрахування з університету можна відновитися.
Вам знадобиться
  • 1. Заява на ім'я декана.
  • 2. Документи, використані для початкового надходження.
Інструкція
1
Щоб відновитися в вузі , з моменту вашого відрахування не повинно пройти більше 5 років. Після закінчення цього строку питання можна спробувати вирішити в деканаті. Все залежить від конкретного університету.
2
Коли відрахування відбувається за власним бажанням або поважної причини, у вас є право відновитися на безкоштовній основі (якщо ви на ній, звичайно, вчилися). Правда, це можливо тільки при наявності вільних бюджетних місць. Для цього необхідно підтвердити поважну причину різного роду медичними довідками.
3
Для відновлення в вузі необхідно написати заяву на ім'я декана. Методист в деканаті повинен буде вам докладно пояснити, як це зробити. До того ж, в деканаті можна дізнатися специфіку відновлення саме у вашому університеті.
4
Коли заява написана, вам буде необхідно ліквідувати академічну заборгованість, якщо така є. Тільки коли ви здасте все до останнього боргу, вас зможуть відновити.
Зверніть увагу
Після відрахування з неповажної причини відновлення в більшості випадків можливе тільки на платній основі.
Корисна порада
Якщо вас відрахували влітку, можна спробувати здати борги до початку нового семестру в вересні і відновитися в свою ж групу.