Як записати відео в скайпі.

Skype, по своїй суті, є конкурентом всіх стільникових мереж. Прийнятні ціни дзвінків з одного кінця на інший кінець планети змушують знижувати ціни на зв'язок багатьом стільниковим операторам. Skype дозволяє обмінюватися кількома видами повідомлень: вона може працювати в режимі відеоконференції, що дозволяє її клієнтам передавати, як звуковий, так і відеосигнал. При виникненні необхідності в записі відео- або аудіосигналу програма дозволяє зберігати їх на жорсткому диску.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Skype.
Інструкція
1
Функціональна складова цієї програми дозволяє в режимі реального часу розмовляти один з одним, використовуючи відеоконференцію, і передавати різного роду інформацію - посилання на вподобані відеоролики, аудіозаписи і т.д. Також програма має функцію синхронізації даних користувача з сервером, що дозволяє переглянути історію ваших повідомлень, не дивлячись на те, що ви перебуваєте за іншим комп'ютером.
2
Якщо ви хочете поліпшити роботу з цією програмою, скористайтеся додатковими додатками до Skype. Для їх завантаження натисніть меню «Інструменти», потім «Доповнення Extras», «Завантажити доповнення Extras». У віконці пошуку можна ввести назву доповнення, яким ви хочете користуватися, або вибрати їх з представлених нижче категорій. Приміром, для завантаження доповнення, яке зможе показати вашому співрозмовнику, як ви виконуєте певну дію на комп'ютері, введіть Pamela Call Recorder в вікно пошуку.
3
Після додавання цього додатка, вам залишиться натиснути кнопку запису. Залежно від характеру конференції (аудіо або відео), буде записаний відповідна розмова. У вікні, перед вами з'явиться вікно запису, яке зовні схоже на стандартне вікно звукозапису в операційній системі Windows XP.
Зверніть увагу
Як записати відео в Скайпі за допомогою програми Pamela for Skype. Pamela for Skype виконує безліч функцій, головні з яких - запис відео в Скайпі, запис аудіо-розмов і конференцій, а також програма виконує настройку автовідповідача, запис текстових повідомлень, email переадресацію, зміну настрою під час викликів та ін.
Корисна порада
Як бачите, - досить великий список функцій, але нас зараз цікавить одна: як записати відео в скайпі. Як тільки пройшла установка, відтепер без зусиль можна записувати відео зі скайпу. Робиться це так. В момент початку розмови вам потрібно натиснути на кнопку «Почати запис розмови». Є на панелі також кнопки «Зупинити запис», «Відтворити запис розмови», а також окреме вікно з управління файлами записів.