Як відновити pin-код сім-карти. Pin код мегафон.

Секретний PIN- код служить для захисту вашого телефону від сторонніх. Він складається з декількох цифр, які повинні знати тільки ви. Кожен з нас стикався з відновленням забутого PIN- код а телефону. Це завжди приносить багато проблем, особливо якщо потрібно терміново подзвонити. Чому при введенні пін код а не включається телефон? Причини можуть бути різні: ви могли ввести невірний PIN- код або стався дефект сим- картки. В цьому випадку допоможе тільки заміна картки. Відновить PIN- код картки можна кількома способами.
Інструкція
1
Ви можете відновити PIN- код самостійно. Якщо ви ввели 3 рази невірний код , то карта заблокується. Для розблокування вам необхідно знати PUK- код картки. Якщо ви не пам'ятаєте і цей код , то зв'яжіться зі своїм оператором зв'язку. Дзвінок в інформаційну службу здійснюється безкоштовно. Ви можете це зробити з іншого телефону і попросити допомогти у виниклій проблемі. Оператор зможе допомогти тільки тоді, коли ви надасте паспортні дані власника картки. Цей спосіб допоможе вам заощадити свій час і швидко розблокувати карту.
2
Якщо ви не змогли згадати PIN- код самостійно і оператор по телефону теж не зміг допомогти, то залишається останній спосіб відновлення код а. Вам необхідно приїхати в фірмовий салон обслуговування клієнтів даного оператора. Не забудьте при собі мати паспорт або завірену у нотаріуса ксерокопію паспорта. Менеджер може допомогти вам кількома способами. Якщо у вас не включається телефон тільки тому, що не пам'ятаєте пароль, то оператор може подивитися його по програмі і повідомити вам. Якщо з'ясується, що сім-карта пошкоджена, то її слід замінити. При цій операції ваш телефонний номер не зміниться, і баланс залишиться колишнім. Ця послуга надається безкоштовно і займає всього пару хвилин.
Зверніть увагу
В салоні стільникового зв'язку вам зможуть допомогти тільки при наявності паспорта власника сім-карти.