Як домогтися успіху в справах.

Досягнення успіху дуже важливо в житті кожної людини. Саме він підстьобує діяти активніше і збільшує ваш інтерес. В основі успіху лежить причинно - наслідковий зв'язок речей. Вона складається з трьох компонентів: думка, дія і результат. Давайте розберемо шлях до успіху на простому прикладі: спробуємо виростити квітку.
Інструкція
1
Думка. Необхідно задати мета вашої думки. Отже, ви задумали виростити квітку. Давайте виберемо, який саме. Потрібно вирішити для себе: чи хочете ви квітуча рослина? Скільки часу ви готові віддавати на догляд за ним? Для чого він вам потрібен? Головні помилки у виборі мети думки полягають у неправильній формулюванні бажаного результату і переоцінювання своїх можливостей. Якщо ви не знаєте, яку квітку ви хочете, і у вас немає часу за ним доглядати, то як же ви зможете його виростити? Якщо на початковому етапі ви не зможете собі правильно пояснити мету, то й успіх до вас не прийде.
2
Дія. Якщо ви посадили насіння, то не сподівайтеся, що воно виросте без вашої участі. Необхідно докладати систематичні зусилля для цього, інакше воно загине. Якщо так і сталося, вам необхідно навчитися аналізувати помилки. Вчіться витягувати урок з кожного невдалого досвіду. Запитайте себе: чи можна знайти що-небудь позитивне в цій невдачі? Через що не вийшло домогтися успіху в справі з першого разу? Розберіться в причині вашого провалу. Це допоможе не скоїти надалі аналогічну помилку.
3
Результат. Як правило, найбільш успішні люди - ті, хто використовує кожну свою невдачу як мотив, щоб ще більше працювати над досягненням успіху . Не вийшло виростити квітку з першого разу? Нема чого страшного не сталося. У вас обов'язково це вийде зробити в наступний раз, тим більше, ви знаєте, які помилки зробили минулого разу. Пам'ятайте, якщо поки ви не досягли якогось конкретного прояви успіху , то думка про це не повинна перешкоджати досягненню ваших цілей в майбутньому.