Як заборонити видалення.

При об'єднанні декількох комп'ютерів в мережу для здійснення доступу до деяких тек необхідно внести відповідні зміни в налаштування цих директорій. Загальний доступ до папок і файлів дозволяє виконувати будь-які дії, які можуть привести до небажаних наслідків, наприклад, до видалення потрібних файлів. Для блокування файлів потрібно зробити заборона на їх видалення , причому опція редагування файлів повинна залишитися активною.
Вам знадобиться
  • Редагування налаштувань загального доступу.
Інструкція
1
Щоб створити спільну папку, виберіть необхідну папку в провіднику, натисніть правою кнопкою миші на ній, в контекстному меню виберіть пункт «Загальний доступ і безпека». У вікні, поставте відмітку навпроти пункту «Відкрити спільний доступ до цієї папки», потім відзначте пункт «Дозволити зміну файлів по мережі». Після натискання на кнопку «Застосувати» на екрані з'явиться вікно, в якому буде відображено процес зміни атрибута файлів, які містяться у вибраній папці.
2
Створили загальний доступ до папки, тепер стало можливим редагувати будь-який файл вибраної папки. Для заборони видалення файлу з папки загального доступу необхідно натиснути правою кнопкою миші на папці, в контекстному меню виберіть пункт "Властивості". У вікні, перейдіть до вкладки «Безпека». Виберіть ім'я користувача, під яким ви зайшли в систему, натисніть кнопку «Додатково».
3
У вікні, на вкладці «Дозволи», натисніть кнопку «Змінити». У новому вікні «Елемент дозволу для папки" поставте позначки навпроти пунктів «Видалення підпапок і файлів» і «Видалення». Потім натисніть кнопку «ОК».
4
На вкладці «Дозволи» натисніть кнопку «Застосувати». Перед вами з'явиться вікно з попередженням про зміну елементів заборони, натисніть кнопку «Так». Потім натисніть 2 рази кнопку «ОК».
5
Відкрийте папку загального доступу і спробуйте видалити будь-який файл. Після невеликого очікування з'явиться вікно, яке вам повідомить про помилку видалення файлу.