Як відключити тачпад в ноутбуці. Програма для відключення тачпада.

При використанні ноутбука можна скористатися аналогом стандартної комп'ютерної миші - тачпадом (Touch Pad). Це пристрій, що розташовуються трохи нижче клавіатури, яке може повністю замінити комп'ютерну мишу. До достоїнств цього пристрою можна віднести тиху роботу клавіш і компактний розмір. До мінусів - незручність в навігації, особливо в комп'ютерних іграх або графічних редакторах.
Вам знадобиться
  • Системне та програмне відключення роботи тачпада.
Інструкція
1
Більшість виробників ноутбуків використовують сенсорні панелі (тачпади) компанії Synaptics. Ця компанія вже не перший рік займається випуском сенсорних панелей. За допомогою прикладного програмного забезпечення можна редагувати параметри, які спочатку закладені в пристрій роботи тачпадів (чутливість пристрою, швидкість кліка, прокрутка і т.д.). Останні версії цих сенсорних панелей дозволяють виконувати блокування ноутбука. Розблокувати ноутбук зможе тільки той, хто його заблокував, використовується технологія «відбитка пальця».
2
Для відключення тачпада в вашому ноутбуці необхідно перейти до властивостей сенсорної панелі або звернутися до програми Synaptics Pointing Device Driver, яка відповідає за роботу тачпада. Програма дозволяє відключати пристрій до наступного завантаження системи або повністю.
3
Для переходу до властивостей сенсорної панелі необхідно натиснути меню «Пуск» вибрати пункт «Панель управління», потім вибрати пункт «Миша». У вікні "Властивості: Миша» виберіть вкладку «Параметри устройства». Знайдіть назву пристрою і відключіть його.
4
Відключення сенсорної панелі можна зробити за допомогою гарячих клавіш на клавіатурі ноутбука. Затисніть одночасно функціональну клавішу Fn і клавішу, на якій зображена рука, торкаються до тачпаду. Для включення тачпада зробіть те ж саме.
Зверніть увагу
В кожному ноутбуці (напевно в кожному) є клавіша, яка відключає і включає тачпад. І при випадковому натисканні цих двох клавіш, або за інших діях, сенсорна панель перестає працювати. І тут сипляться питання типу «не працює тачпад», «Як включити тачпад» і т. Д. Все насправді дуже просто, давайте розглянемо способи, якими можна включити, ну або відключити тачпад на ноутбуці.
Корисна порада
Не знаєте, як відключити тачпад на ноутбуці? У цій публікації, ми розповімо про відключення тачпада на будь-якому ноутбуці. Для тих, хто не зовсім розуміє, що таке тач-пад ноутбука, розповідаємо. Тачпад (touchpad) - це чудове сенсорний пристрій, яке розроблено спеціально для ноутбуків. Як не дивно, іноді відключити тачпад на ноутбуці простіше, ніж його включити. Залежно від моделі ноута, touchpad може відключатися по-різному.
Поруч з клавіатурою ноутбука може розташовуватися панель з допоміжними клавішами. Вони призначені для запуску браузера, текстового редактора, програвача та ін. При використанні комп'ютера в складі мультимедійного кіоску неконтрольований запуск програм клавішами цієї панелі може скомпрометувати безпеку машини.
Інструкція
1
Коректно завершіть роботу операційної системи на ноутбуці і дочекайтеся його автоматичного відключення. Обесточьте комп'ютер і всі підключені до нього периферійні пристрої. Зніміть з комп'ютера батарею.
2
Подденьте викруткою фальшпанель, що закриває плату додаткової клавіатури. Акуратно розчепивши засувки, зніміть цю фальшпанель.
3
Подивіться, чи знаходиться кнопка включення ноутбука на одній платі з допоміжними клавішами. Навіть якщо це виявиться так, погляньте, чи використовується для підключення цієї кнопки окремий шлейф. Якщо шлейф окремий, від'єднайте від материнської плати комп'ютера той з шлейфів, який відноситься до допоміжних клавішах, а той, який іде до кнопки включення, залиште не місце. У разі ж, якщо шлейф у кнопки включення і допоміжних клавіш загальний, відключати його не можна, а для блокування останніх доведеться використовувати тверду накладку. Вона повинна бути досить тонкою, інакше при закриванні ноутбука вона може розчавити екран.
4
Від'єднаний від материнської плати роз'єм укладіть таким чином, щоб він не заважав надяганню фальшпанели. При наявності на ньому виступаючих контактів ізолюйте їх від плати тонкою плівкою. Встановіть фальшпанель на місце. Акуратно зафіксуйте її всіма засувками.
5
Встановіть на ноутбук батарею. Подайте харчування на нього, а також на всі периферійні пристрої. Натисніть на кнопку включення - якщо все зроблено правильно, машина повинна запуститися. Дочекавшись завантаження ОС, переконайтеся, що допоміжні кнопки не працюють. Встановіть ПО мультимедійного кіоску і налаштуйте його так, щоб при запущеній програмі запуск будь-яких інших додатків якими комбінаціями клавіш неможливий.
6
У випадку, якщо виникне необхідність знову експлуатувати ноутбук поза мультимедійного кіоску, знову виконайте все вказане вище, але замість відключення роз'єму додаткової клавіатурі підключіть його.