Як прилаштувати терасу. Як зробити веранду на дачі без фундаменту.

Тераса - легке відкрите приміщення, прибудоване до будинку. На ній приємно відпочити влітку, попити чай і посидіти в тиші на відкритому повітрі. При будівництві будинку не обов'язково відразу планувати будівництво тераси. Її можна зробити, коли основне будівництво завершено і хочеться щось благоустроїти і доробити.
Інструкція
1
Тераса - спорудження легке. Тому й фундамент можна робити не особливо турбуючись про посилення і глибині. Деякі будують терасу зовсім без фундаменту, головне щоб був хороший каркас, і дах, яку не буде необхідності прибирати на зимовий період часу. Дах зробіть з хорошими стійками і перекриттям, щоб вона витримувала сніг.
2
Тим, хто турбується про міцний і капітальному будівництві фундамент краще залити. Заливати його потрібно на висоту фундаменту будинку, але робити мелкозаглубленним.
3
На фундамент укладіть бруси по всьому периметру. Зміцніть стійки і встановіть каркас. Каркас зробіть міцний. Для нього також підійде брус.
4
Пол укладайте на рівні підлоги всього будови. Його можна зробити з дерева або з будь-якого іншого матеріалу. Якщо ви встановлюєте на відкритому повітрі щось із дерева, то його потрібно захистити від псування і руйнування, покривши оліфою і фарбою підходящої для атмосферних впливів.
5
Дах можна зробити продовженням до будинку або незалежну від дому. Іноді дах покривають товстим склом, щоб ніщо не заважало проникненню світла.
6
Якщо у вас є бажання, то боки тераси можна зробити закритими, наприклад, з розсувними стеклами, але це буде вже більше схожим на веранду ніж на терасу . Всі переваги тераси полягають саме в її відкритості.
За природою своєю людина влаштована таким, що при досягненні якоїсь мети він ставить собі іншу і, як йому здається, більш цікаву. Довго мріялося про дачу. І ось мета досягнута. Вже стоїть окремий будинок, є ділянка землі, на якому ростуть цибуля і картопля, побудована і радує теплом і парою лазня .... Чого ж ще не вистачає? Після деяких роздумів приходить осяяння: потрібно побудувати терасу . Саме на ній, а не за стінами будинку, ви зможете зблизитися з природою.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся з місцем розташування і типом майбутнього строенія.Терраси можуть бути відкриті (без спеціально возводимой даху над ними), і закриті (на них дах є). Відкрита тераса, увита плетуться рослинами та квітами, прикрасить ваш будинок. Зате дах, встановлена на закритій терасі, захистить вас від дощу і пекучих сонячних лучей.Лучше всього, коли тераса примикає до дому, що забезпечує вихід на неї безпосередньо з дому. Якщо ж це неможливо, то вихід з дому і терасу можна з'єднати за допомогою галереї.
2
Місце під будівництво вибрано, закуплені матеріали для будівлі. Настав час приступати до делу.Поскольку тераса не є великовагової будівництвом, фундамент зробіть з стовпчиків, викладених з червоної цегли. Зверху на них, через гідроізоляцію, укладіть основу майбутньої тераси, виконане з дерев'яного бруса, перетином 200х200мм.Деревянние бруси (підстава тераси) з'єднайте лагами з розрахунку їх укладання через 50-70см. Лаги, виготовлені з дерев'яного бруска перетином 50х100мм, кріпите «на ребро». На них укладіть і пришити статеву дошку.
3
Якщо тераса планується закритою, то на підставу встановіть і закріпіть до нього вертикальні стійки. В цьому випадку необхідно, щоб фундамент був могутніший, наприклад, стрічкового типу. По верху вертикальних стійок зробіть обв'язку і на неї закріпіть кроквяну систему. Потім пришийте обрешітку, укладіть покрівельний матеріал.
4
Оскільки тераса і будинок не пов'язані між собою, постарайтеся візуально з'єднати ці два різних споруди. Для цього облицюйте цоколь тераси цеглою або плиткою по малюнку, схожому на обробку цим же матеріалом стін дома.Оборудуйте один або декілька виходів з тераси в сад.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=24IdeCjj8as