Як вивчити англійську за місяць.

Часто у нашому житті виникають ситуації, коли терміново потрібно знання іноземної мови. Приміром, з'явилася перспектива цікавої відрядження в зарубіжну країну, постала необхідність здати важливий іспит для подальшого кар'єрного росту, та й просте бажання поїхати туристом подивитися мир передбачає володіння хоча б однією іноземною мовою. У більшості випадків, звичайно ж, це стосується англійської, що став на сьогоднішній день мовою міжнародного спілкування.
Інструкція
1
Проблема вітчизняної освіти в тому, що на виході зі школи або вузу більшість учнів іноземної мови толком не знають. Тому при необхідності доводиться надолужувати згаяне самостійно і в найкоротші терміни. Але чи можливо вивчити англійську за місяць ? Адже це настільки короткий термін.
2
Відразу обмовимося: вивчити за місяць будь іноземну мову в повній мірі можна. Це просто неможливо. Однак цілком можливо за цей короткий термін освоїти основи мови, навчитися швидко говорити на ньому і розуміти співрозмовника. Особливо це стосується саме англійської. На щастя ця мова належить до категорії не найскладніших європейських мов. Його граматика досить легко засвоюється, завдяки відсутності численних відмінків і складних закінчень. Водночас у англійського своєрідна фонетика, при якій вимова практично не пов'язано з написанням, що створює труднощі людям, раніше незнайомим з цією мовою. Тому якщо ви поставили собі мету вивчити англійську за місяць , в першу чергу доведеться особливу увагу приділяти аудіювання, тренуючи своє розуміння на слух і вимову.
3
Найоптимальнішим і ефективним способом швидкого вивчення англійської є очні курси експрес-навчання. Вони припускають щоденні багатогодинні заняття англійською з повним зануренням в мовне середовище. Природно, що людина, змушений постійно говорити і розуміти чужою мовою, мимоволі починає це робити більш впевнено. Тому по закінченню інтенсивних місячних курсів ви гарантовано зможете спілкуватися на общебитовие теми, досить успішно розуміти співрозмовника і самостійно вибудовувати нескладні фрази. Заодно наберете солідний словниковий запас.
4
На жаль, не завжди є можливість відвідувати інтенсивні мовні курси. В цьому випадку залишаються два варіанти навчання: відвідувати індивідуального репетитора або займатися англійською самостійно. Ефективність таких занять, звичайно, буде нижче, але і вони при сумлінному ставленні учня можуть дати багато чого. При роботі з репетитором досвідчений викладач сам підкаже найбільш оптимальну методику навчання, а от якщо мова йде про самостійні заняттях, то підбирати методичні матеріали і вибудовувати графік уроків доведеться самому.
5
Для самостійного вивчення англійської мови найкраще скористатися комп'ютерною мультимедійною програмою. Сьогодні відповідного навчального софта випускається дуже багато і підібрати щось відповідне не складе труднощів. Мультимедійна програма дозволить одночасно навчатися вимові, розумінню, граматиці і набирати словниковий запас. І все це в легкій ігровій формі. Дуже важливо при самостійних заняттях домогтися емоційної залученості, зацікавленості в процесі навчання. Вивчення англійської мови має бути цікавим і приносити радість, тоді весь новий матеріал буде засвоюватися набагато краще. Необхідно намагатися уникати механічної зубріння, особливо граматичних форм. Такий метод мало що дає, але забирає масу сил і часу. Крім навчальної програми будуть потрібні так само англо-російський і російсько-англійський словники, підручник чи довідник з граматики та зошит для запису прикладів і вправ.
6
Крім безпосередніх занять, намагайтеся стикатися з англійською мовою при кожному зручному випадку: дивіться новини і фільми англійською (чудово підійдуть англомовні серіали з російськими субтитрами), читайте газети і цікаві сайти. А найголовніше використовуйте будь-яку можливість поговорити з носіями англійської мови. Чи не дивуйтеся, що на перших порах ви будете перекручувати слова і плутати граматичні форми, найважливіше тут - подолати психологічний бар'єр і почати спілкуватися.
Зверніть увагу
Всі розуміють, що англійський за місяць вивчити неможливо. Проте йдеться не про навчання. Англійська за місяць Вам допоможе освоїти відеокурс «Швидкий вхід в англійська мова». Після виконання всіх завдань з курсу, Ви зможете читати, говорити і співати англійською. Щоб вивчити англійську за місяць потрібен певний мінімум знань!
Корисна порада
Програма Англійська за місяць являє собою програму для швидкого і комплексного вивчення англійської мови. В системі основний акцент зроблений на слухове сприйняття нових слів. Тому ви будете прекрасно розуміти носіїв мови, які говорять з вами, на відміну учнів класичних курсів, які не можуть сприймати мову на слух на ранній стадії навчання.
Зараз знання англійської - це необхідність. Часом без нього не вступити на обрану спеціальність і не влаштуватися на заповітну посаду. Якщо ви свого часу не оволоділи англійською в школі, а тепер він вам терміново знадобився, не впадайте у відчай - вивчити англійську можна досить швидко.
Вам знадобиться
  • - підручник англійської мови;
  • - експрес-курси;
  • - книги, фільми, музика і журнали англійською мовою;
  • - доступ в інтернет .
Інструкція
1
Якщо ви поняття не маєте, що таке англійська мова і з чим його їдять, для початку вам необхідно отримати основні відомості про частини мови, структурі оповідного і питального пропозицій, обзавестися мінімальним словниковим запасом. Придбайте підручник англійської мови для початківців. Можливо, вам підійде і шкільний підручник для дітей, які тільки почали вивчати іноземну мову. З нього ви зможете отримати необхідні базові знання.
2
Найкраще іноземна мова вчиться в його мовному середовищі. Тому якщо у вас є така можливість, вирушайте до Англії. При цьому не сидите в номері готелю - гуляйте вулицями, намагайтеся спілкуватися з перехожими, переглядайте англійські газети, звертайте увагу на рекламу в метро, дивіться англійські телепередачі. Через пару місяців ви з подивом виявите, що розумієте більшу частину того, про що говорять носії мови.
3
Якщо відправиться в Англію або США у вас немає можливості, зате є інтерес до англійської культури і величезне бажання вчитися, можете створити необхідну мовну середу у себе вдома. Придбайте декілька газет і журналів англійською, закачайте собі іншомовні фільми і телешоу. Читайте книги англійською мовою, слухайте британських і американських виконавців. Якщо ваші домашні добре володіють мовою, ви можете домовитися з ними якийсь час спілкуватися виключно мовою туманного Альбіону. Незабаром ви помітите, як ваші поверхневі знання стали набагато глибше.
4
Існують експрес-курси для вивчення англійської мови. Запишіться в групу, і вже через півроку ви зможете цілком комфортно спілкуватися з іноземцями.
5
При вивченні англійської мови пам'ятайте, що головне - це практика. Якщо ви не будете користуватися отриманими знаннями, то з часом мова забудеться. Якщо у вас немає знайомих іноземців, з якими ви могли б поговорити, зареєструйтесь на англомовному форумі або домовтеся з такими ж учнями періодично зустрічатися і розмовляти англійською.