Що не спалити печиво в електричній духовці.

Мало існує речей, які можуть зрівнятися з теплим м'яким печивом. Багато любителів кулінарії стикаються з тим, що печиво часто пригорає знизу.

Приготування печива скидається на мистецтво: якщо дістати їх занадто рано, вони сирі, якщо залишити подовше в духовці, вони тверді, як камінь. Домашні печива пригоряють з однієї простої причини: вони занадто довго готувалися. Якщо слідувати декільком простим рекомендаціям, можна приготувати ідеальне печиво, як з булочної.

  1. Розігрійте духовку до потрібної температури у відповідності з вашим рецептом. Не ставте тісто в духовку відразу після того, як вона нагріється, а почекайте ще 10 хвилин.
  2. Наріжте тісто на шматочки або скачайте його в кульки, перш ніж розкласти на деко. Залишайте місце між печивом, щоб в процесі випікання вони не злиплися.
  3. Поставте деко в пази духовки так, щоб він опинився посередині, і встановіть час випікання на 2 хвилини менше, ніж зазначено в рецепті. Перевірте печива, коли пройде встановлений час. Потрібно, щоб, коли ви встромляєте в печиво зубочистку, на ній не залишалося сирого тіста. Якщо печива вже досить випеклися, витягніть їх з духовки і поставте лист з печиво на рушник або підставку для гарячої посуду. Встановіть таймер на відсутні 2 хвилини.
  4. Акуратно відокремте печива від дека за допомогою лопатки і покладіть остигати на решітку, коли продзвенить таймер. Відразу прибирайте печива з дека, щоб припинити процес температурної обробки.
  5. Нехай деко охолоне, перш ніж ви почнете випікати наступну партію печива.