Як побудувати викрійку-основу.

Одного разу ви побачили в магазині стильну спідницю, яка вам дуже підходила, проте її ціна абсолютно не по кишені. Якщо ви зважитеся зшити собі таку спідницю самі, то для цього необхідно побудувати викройку- основу. Навчившись її будувати, ви з легкістю зможете змоделювати безліч різних спідниць, та й іншого одягу теж. Отже, для цього необхідно виконати наступні дії
Інструкція
1
Зробіть необхідні заміри (довжина спідниці, окружність талії, окружність стегон) і запишіть їх на листочок.
2
Візьміть спеціальний папір (міліметровку) для викройкі.Вичертіте прямокутник для викрійки прямої спідниці, де горизонтальні лінії - ширина спідниці, яка дорівнює половині окружності стегон, а вертикальні боку - довжина спідниці.
3
Ділимо окружність стегон на 4 і мінус 2 см, цими розрахунками визначаємо лінію боки, відміряємо на викрійці вийшла довжину і ставимо крапку, з якої і прокреслює перпендикуляр. Перевірте, повинен вийти прямокутник, поділений на чотири частини.
4
Визначте глибину виточок для прямої спідниці, для цього визначаємо різницю між півколами талії і стегон, потім різницю ділимо навпіл - це і буде глибина виточки, нанесіть її на викрійку.
5
Викреслює бічну і задню виточки, отмеряя необхідну глибину і ширину, і ставимо точки. Вичертите лінію талії задньої половинки вашої спідниці, поєднуючи відмічені точки на вашій викройке.Начертіте передню виточку спідниці, так само з'єднуючи між собою точки, які вийшли в результаті попередніх замірів.
6
Накресліть лінію талії передньої половинки спідниці, так попередньо відмірявши необхідну довжину і з'єднавши відповідні точкі.Наконец-то ваша викрійка готова і ви сміливо можете приступати до шиття вподобаної спідниці. Природно, маючи таку викрійку, тепер ви зможете пошити будь-яку спідницю, вносячи невеликі необхідні зміни.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sB1kDZmf49w