Як включити звук в ноутбуці. кнопки управління звуком на ноутбуці.

Одного разу, включивши ноутбук, ви можете помітити відсутність звукового супроводу. Відсутність звуку говорить про несправності звукового обладнання або неправильному налаштуванні деяких параметрів. Для визначення неправильної настройки параметрів існує декілька способів.
Інструкція
1
Для включення звуку, який раптово пропав, можна скористатися регулюванням гучності динаміків. Практично на кожному ноутбуці є регулятор гучності, який знаходиться на бічній панелі вашої машини. Якщо регулятор був закріплений на значенні «0» або «1», то прокрутка регулятора дасть підвищення гучності системи. Як правило, це основна причина зникнення звуку на ноутбуці.
2
Другим способом включення звуку на ноутбуці є зміна налаштувань мікшера. У правому нижньому куті екрану, поруч з годинником, знаходиться значок динаміка. При подвійному натисканні на цьому значку, перед вами з'явиться мікшер вашої звукової плати. Основна гучність системи може бути поставлена на «0» або зовсім вимкнена. Додавання значення цього параметра дасть поява звуку в ноутбуці.
3
Ще один спосіб перевірки звуку на вашому ноутбуці - це управління звуком за допомогою гарячих клавіш вашої машини. На кожному ноутбуці є свої гарячі клавіші, які відповідають за правильну роботу деяких компонентів, в тому числі і роботу звуку. Для включення звуку скористайтеся клавішею Fn + значок динаміка. Швидше за все, на клавіатурі будуть відображені 2 значка з динаміком: натискання на одну кнопку додасть звук, а натискання другий зменшить звук.
4
Якщо вище описані способи не підходять, перевірте підключення колонок до гнізда аудіовходу ноутбука та мережі. Також перевірте підключення проводів між колонками. Після з'єднання всіх проводів, які були роз'єднані, ви почуєте звук в колонках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OpxeQDy4Pbc