Як відновити інформацію з флешки. Як встановити програму на флешку.

Іноді стає неприємно, коли в потрібний момент флешка не може відкритися, а на ній знаходяться важливі для вас файли. З волі випадку, копій цих файлів немає на комп'ютері. Після перезавантаження комп'ютера флешка також не відкривається, отже, її файлова система була порушена. Єдиним вирішенням цієї проблеми є відновлення даних з пошкодженого flash-носія.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Easy Recovery Professional.
Інструкція
1
Якщо при вставці флешки в usb-роз'єм комп'ютера з'являється вікно з повідомленням «Диск не відформатовано», зробіть форматування флешки , для цього натисніть кнопку «Так» в цьому вікні. У новому вікні виберіть «Швидкий спосіб форматування».
2
Після появи попереджуючого вікна про неможливість відновлення всіх віддалених файлів, натисніть кнопку «ОК». При успішному форматуванні з'явиться вікно з написом «Форматування завершено». Половина справи зроблено, т.к. флешка відкривається, нехай і дані на ній відсутні. Залишилося встановити на свій комп'ютер програму Easy Recovery Professional і відновити всі дані на вашій флешці.
3
Після запуску програми виберіть пункт «Відновлення даних», у новому вікні виберіть "Відновлення даних після форматування» (Format Recovery). Після невеликого сканування всіх накопичувачів, які встановлені в системі, необхідно вибрати розділ для відновлення і вказати його файлову систему.
4
Розпочнеться сканування обраного вами розділу, виберіть файли, які ви хочете відновити, натисніть кнопку «Далі». Натисніть на кнопку «Огляд» для вибору папки збереження відновлених файлів.
5
Розпочнеться процес відновлення. У підсумку файли, які ви позначили для відновлення, лежатимуть в зазначеному каталозі. Деякі файли можуть некоректно відображатися, внаслідок постійного використання флешки і затерте даного файлу.
Зверніть увагу
Знайома ситуація: в один прекрасний момент сталося жахливе - флешка перестала відкриватися? Що ж тепер робити? Як відновити (врятувати) файли на ній? По-перше: не варто записувати будь-яку інформацію на флешку, з якою будуть відновлюватися файли: може статися так, що нові записувані файли замінять попередні і тоді відновити старі файли буде практично неможливо.
Корисна порада
Ми звикли до того, що об'єктом відновлення інформації найчастіше є жорсткий диск; твердотільні же накопичувачі чомусь вважаються апріорно надійними. І якщо дані на флешці все-таки виявляються пошкоджені, то відновлювати їх навіть не намагаються. Для того щоб EzRecovery побачив флешку треба після запуску програми і видачі повідомлення про помилку вийняти флешку і знову вставити її і тоді все шляхом. Увага!