Як приготувати кошерний хліб. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Кашрут, або кошер, - так називаються правила харчування в іудаїзмі. Ці правила відносяться не тільки до продуктів, які можна вживати в їжу, але і до процесу приготування їжі.

Навіть якщо використовувати всі кошерні інгредієнти, їжу не можна вважати кошерної, якщо вона стикається з якою-небудь кухонним начинням, яка раніше була використана для НЕ кошерної їжі. Проте, таку начиння можна очистити, щоб дотримати правила іудаїзму.

  1. Ретельно очистіть духовку, якщо вона коли-небудь використовувалася для приготування не кошерної їжі. Натріть всю духовку зсередини хімічним засобом для чищення духовки за допомогою металевої мочалки. Зніміть все полки і нагрівальні елементи відповідно до інструкції до вашої духовці і начисто відітріть їх, потім встановіть всі деталі на місце. Також можна використовувати функцію самоочищення духовки, якщо вона є.
  2. Очистіть миску для змішування і форму для випікання хліба, якщо це необхідно. Помийте їх звичайним способом за добу до того, як будете випікати хліб, і дайте їм просохнути. Опустіть кожен предмет начиння в киплячу воду за одну хвилину до безпосереднього використання в цілях приготування хліба.
  3. Змішайте інгредієнти для кошерного хліба в мисці відповідно до рецепту приготування. Замісіть тісто і дайте йому піднятися, якщо це зазначено в рецепті.
  4. Перекладіть тісто у форму для випікання хліба. Якщо ви робите плоский хліб, використовуйте спеціальну плоску форму для хліба. Знову ж, форми не мали стикатися з не кошерної їжею.
  5. Випікайте хліб в очищеної духовці, слідуючи вказівкам рецепта.