Як вибрати гірський велосипед.

Якщо ви мрієте їздити на велосипеді з комфортом, або ж хочете, щоб він легко долав бездоріжжя і розганявся до величезній швидкості, то вам необхідно придбати гірський велосипед. Ось поради, як його правильно вибрати.
Інструкція
1
Визначтеся з типом гірського велосипеда, який безпосередньо залежить від того, по якій місцевості ви плануєте на ньому їздити.
2
Підберіть велосипед, що має зручну і надійну раму з якісного матеріалу, яка відіграє важливу роль у всій конструкції.
3
Виберіть техніку з жорсткими вилками, які мають невелику вагу, низьку ціну, але, тим не менш, дуже надійні.
4
Зверніть увагу при виборі коліс на його складові - покришки, камери і обод.Прі виборі обода звертайте увагу на те, щоб він мав подвійну стінку і спеціальні блискучі пістони, також велике значення має вага обода, а саме - чим менше , тим лучше.Что ж до покришок, то тут існує кілька варіантів, таких, як гладка гума, яка призначена для їзди тільки по асфальту, полуслік - як для асфальту, так і для грунту, і шипованая гума, яка призначена для їзди по снігу і льоду. Вибирайте камеру так, щоб вона чітко відповідала ширини покришки.
5
Особливу увагу звертайте на гальма, краще вибирати дискові, які не підведуть в умовах вогкості і бруду.
6
Вибираючи кермо, сідло і педалі, зверніть увагу на якість матеріалу.
7
Обов'язково виберіть для себе відповідне взуття. Вона повинна бути зручною і збільшувати ККД за рахунок залучення раніше незадіяних груп мишц.Когда підібраний гірський велосипед, відповідний вам по всім параметрам, ви можете отримати максимум задоволення від поїздки на ньому.