Як облаштувати квартиру.

Дизайн квартири вимагає глибокого і ретельного планування інтер'єру. Коли мова йде про однокімнатній квартирі, це особливо важливо. Від широти дизайнерської думки буде залежати якість перепланування. Можна поєднати роздільний санвузол, щоб виграти кілька квадратних метрів. І в ванній тепер поміститься не лише пральна машинка, але і що-небудь ще. Але на цьому перепланування не закінчується. Рухаємося далі.
Інструкція
1
Фактично розширити коридор в умовах катастрофічної нестачі місця у вас не вийде, а от візуально його збільшити можна, скориставшись оздоблювальним матеріалами, виконаними в світлій гаммі.
2
По-особливому буде виглядати і єдина кімната, якщо спорудити подіум, на який можна підняти низенький журнальний або кавовий столик. Усередині подіуму можна зробити невеликий шафка з висувними поличками, що економить місце.
3
Якщо у вас високі стелі, задумайтеся про спорудження платформи або антресолей. Головне лише - знайти вдале місце. На антресолі можна закинути деякі непотрібні або поки непотрібні речі, помітно «розвантаживши" житловий простір.
4
А ось арка місця в квартирі не додасть, але зате буде виглядати просто чудово. Ви зможете з її допомогою вишукано оформити вхід, як в коридор, так і в кімнату.
5
Також варто згадати і про меблевому інтер'єрі. В єдиному просторі кімнати поєднання декількох столів недоречно. Краще вибрати якийсь один (комп'ютерний, письмовий або обідній). Розставляючи меблі, пам'ятаєте, що в однокімнатній квартирі нічого зайвого не має бути. Велика кількість речей створює в приміщенні атмосферу стислості простору.
6
В умовах невеликих метражів купуйте модульну меблі, а також сміливо комбінуйте. Так модулі та ящики дадуть вам можливість перетворити в потрібний момент свою шафу в спальне місце. А місткі комоди замість шаф залишать ваші стіни вільними. А щоб простінки не пустували, влаштуйте в них нішу для книг, дисків або побутової техніки.
7
Привнести в атмосферу однокімнатної квартири затишок - це нелегке завдання, адже на досить невеликому просторі особливо складно викроювати дорогоцінні квадратні метри і паралельно облаштовувати своє сімейне гніздечко.