Як встановити лампу.

Облаштування заміського будинку, ремонт в квартирі або навіть проста перестановка меблів вимагає зміни освітлення. Як встановити лампи самостійно розповімо нижче.
Інструкція
1
Мабуть, найскладніше - це проведення освітлення після ремонту. Наприклад, вам потрібно зробити світло на натяжній стелі. Пробросьте дроти за профілем стелі. Використовуйте пластикові ізолятори.
2
Зробіть висновок за кількістю світильників.
3
Обладнайте термоізоляцію.
4
Виведіть і закріпіть патрон в ободі, вкрутите лампу і надіньте декоративний ковпак (якщо є) Порада: використовуйте лампи з вольфрамовою ниткою, люмінесцентні або галогенні. Потужність лампи не повинна перевищувати 50 Вт.
5
Вмонтовуючи звичайний верхнє світло (люстру і пр.), Приєднаєте дроти приладу до клемної проводці.
6
Зачепите прилад за гак, після чого поверніть патрон в півоберта і вставте стопорне кольцо.Проверьте роботу освітлення загальним вимикачем.
7
Встановлюючи лампу біля крісла або дивана, потрібно, щоб низ абажура знаходився на рівні очей того, хто сидітиме. Для такої мети добре було б підібрати лампу , у якої можна регулювати за допомогою шарнірів кут нахилу. Ще кращим варіантом може бути лампа з гнучкою ніжкою, так як шарнір при частому використанні може швидко зламатися.
8
Також необхідно врахувати, що будь-яка лампа може впасти, тому вибирати краще прилад з важкої основою. Добре, щоб підстава лампи було матовим, так як глянсова основа буде відсвічувати і створювати відблиски.
Корисна порада
Якщо ви маєте намір вивести кілька освітлювальних приладів, розподіліть електричні контури.
Для освітлення виробничих і житлових приміщень широко використовуються люмінесцентні лампи. У цю групу приладів освітлення входять лампочки денного, теплого і холодного світла. До ламп денного світла відносяться ті, у яких колірна температура дорівнює 4200 К.
Лампи денного світла часто застосовуються в приміщеннях, де немає природних джерел освітлення. Ці освітлювальні прилади дозволяють економити електричну енергію, завдяки більшій світловіддачі. Їх споживана потужність в 5 разів менше, ніж у ламп розжарювання. Лампи денного світла допомагають знизити споживання електроенергії приблизно на 80%, вони більш стійкі до перепадів напруги і служать у 8 разів довше за своїх «конкурентів». Недоліки ламп денного світла: - по-перше, вони працюють з пусковим механізмом. Цей пристрій не дуже надійно, крім цього при його роботі прослуховується набридливе гудіння; - По-друге, при низькій температурі навколишнього середовища вони запалюються насилу і горять тьмяніше, ніж при кімнатній температурі. - По-третє, їх досить висока вартість. Найчастіше лампи денного світла використовують в нежитлових приміщеннях: офісах, виробничих цехах, торгових залах, павільйонах. Оскільки ці лампи мають більш жорсткий світло, в побуті їх застосовують з плафонами, встановленими на світильниках (бра, торшери, настільні лампи). Плафони розсіюють світло і, тим самим, захищають очі. Не рекомендується встановлювати лампи денного світла у ванних кімнатах, санвузлах, оскільки підвищена вологість скорочує термін служби приладів освітлення. Однак існують спеціальні конструкції світильників, що захищають лампи від попадання вологи. Їх можна встановлювати навіть над мийкою в кухні. Лампи денного світла мають різні розміри і форми. Перед покупкою ламп перевірте тип цоколя світильника. Більшість люстр мають цоколь Е27, а в невеликих світильниках зазвичай встановлений цоколь Е14. Перед вибором уявіть, який відтінок освітлення підійде до кольорової гами інтер'єру. Вибирайте лампу з потрібною колірною температурою за наступним принципом: чим нижче колірна температура лампочки, тим ближче колір до червоного, чим вище - до синього. Найдорожчими і, відповідно, найкращими, вважаються лампочки виробництва OSRAM, Paulmann, OSRAM, PHILIPS, DeLux, PHILIPS. При покупці потрібно зуміти відрізнити фірмову продукцію від підробки. Найпростішим способом є визначення якості лампи з маркування, яка повинна знаходитися і на упаковці, і на колбі. На них обов'язково має бути вказана назва фірми і країни-виробника, а на упаковці - адреса виробника, переведений на російську мову. У продавця має бути сертифікат відповідності якості. Пам'ятайте, що лампи денного світла заповнені парами ртуті (2-5 мг), тому не допускайте пошкоджень колби в приміщенні. Що вийшли з ладу лампи не можна викидати у звичайний сміття, їх утилізацією займаються спеціалізовані фірми.