Як потрапити в тибет.

Тибет - це район Центральної Азії, що знаходиться на Тибет ському нагір'я. Він приваблює туристів своєю загадковою містичністю, також Тибет називають «дахом світу», так як більша його частина розташована на висоті 4000 м над рівнем моря.
Інструкція
1
Цей район є центром буддизму, також усім він відомий своєю медициною, яка допомогла вилікуватися багатьом. Дуже заворожують монастирі Тибет а, священні місця, такі як, озеро Манасаровар, по доданню, вода якого зцілює хвороби. Також Тибет багатий красивими пейзажами.
2
Найбільш сприятливий час для поїздки в Тибет - середина осені і весна, так як вміст кисню в гірському повітрі максимально. У жовтні та на початку листопада коштує сліпучо ясна погода, цей час називають «золотим». Взимку краще утриматися від поїздки, бо холоду в цей час стоять суворі.
3
Щоб потрапити в Тибет вам потрібно оформити візу КНР, для цього зверніться в посольство Москви. Заплативши 95 $ і заповнивши всі документи, через тиждень у вас на руках буде віза. Також можна зробити візу через будь-яке туристичне агентство, яке здійснює продаж путівок в Китай, для цього вам знадобиться оформити у них путівку. Але щоб потрапити в сам Тибет , вам доведеться отримати спеціальний дозвіл, який можуть оформити тільки турагентства.
4
Щоб потрапити в Тибет , спочатку доведеться летіти до Катманду. Середня ціна на квиток складає 480 $ без урахування зборів. Авіакомпанії, які виробляють виліт з даного напрямку: Аерофлот, Катарські Авіалінії, Air India, Etihad Airways, Air Astana, Singapore Airlines, Jet Airways. Виліт здійснюється в місті Москва.Расстояніе перельоту - 4900 км, по часу це становить 16-19 часов.Прінімает - міжнародний аеропорт «Трибхуван», який знаходиться в 5 км від міста.
5
Прилетівши в Непал влітку, не забудьте перевести годинник вперед на 1 годину 45 хвилин, а в зимовий час на 2 години 45 хвилин.
6
Далі вам потрібно потрапити в Лхасу, для цього існує кілька способів: кілька днів на автобусі проїхати 1040 км або протягом 2 годин на літаку. Авіаквиток вам обійдеться в 356 $. Вибравши другий варіант, ви будете мати можливість побачити вершини Гімалаїв, в тому числі і Евересту.
Корисна порада
Потрапивши до столиці Тибету, вам варто оформити перміти - це дозволу на відвідування деяких місць Тибету, навіть китайці не можуть відвідувати багато місця без перміти!