Як варити брокколі, щоб вона не розвариться.

Неправильно зварена капуста брокколі може стати кашоподібної і навіть склизкой, придбавши дивний гіркуватий запах. Але можна обійтися і без цих неприємностей.

Якщо правильно варити брокколі, у неї буде більш яскравий аромат і тверда розсипчаста текстура. Це нескладно і займає менше часу, ніж кашоподібний варіант, до якого ви, можливо, звикли. Вся справа в часі приготування, до того ж про готовність брокколі можна сказати по її зовнішньому вигляду.

  1. Налийте на дно каструлі воду на 2 см, потім поставте туди парову корзину. Поставте на сильний вогонь, щоб вода закипіла.
  2. Ретельно промийте брокколі, потім поріжте або поламайте на дрібні шматочки. Такі шматочки швидше варяться, ніж цілі суцвіття брокколі, і з меншою ймовірністю стануть кашоподібними в деяких місцях, поки більш товсті частини доварюють.
  3. Покладіть шматочки броколі в парову корзину, зменшіть вогонь до повільного. Вода повинна злегка кипіти, не сильно. Накрийте каструлю кришкою.
  4. Відкрийте каструлю через 4 хвилини і перевірте готовність брокколі, проткнув її виделкою. Якщо вона м'яка, але при цьому пружна і світліша, ніж коли була сира, швидше за все, вона готова. Якщо вона все ще жорстка і такого ж кольору, як коли ви почали її варити, знову накрийте каструлю кришкою і продовжуйте варити. Перевіряйте на готовність щохвилини, поки вона не звариться за вашим смаком. Швидко зніміть каструлю з вогню, а брокколі вийміть з каструлі, щоб припинити процес термальної обробки. Процес варіння займає не більше 10 хвилин. Якщо варити брокколі занадто довго, вона придбає сіруватий відтінок і розм'якне.