Як закрити тріщину в лобовому склі. Як самостійно закрити тріщину на склі.

Якщо на лобовому склі автомобіля з'явилася тріщина від несподіваного удару гальки або іншого предмета, то не варто відразу бігти і купувати нове скло. Не варто й дарма турбуватися з цього приводу. Існує спосіб закрити тріщину на лобовому склі, і цю роботу можна виконати самостійно. Для ремонту необхідно зробити наступне:
Інструкція
1
Відразу заклейте тріщину скотчем, щоб в порожнині тріщини або відколу не потрапляла пил або волога.
2
Вирушайте на автомобільний ринок або спеціалізований магазін.Купіте набір для роботи з тріщинами, в нього входять прозорий клей, свердло з алмазним наконечником і набір пластинок.
3
Просвердлите за допомогою свердла з алмазним наконечником невеликі ямки не доходячи до краю скла, на відстані близько двох міліметрів від трещіни.Доведіте тріщину до самої ямки легким постукуванням по склу, не переживайте, далі ямки вона вже не піде.
4
Обробіть «зірочки», від яких і пішла трещіна.Рассверліте їх так, щоб не залишилося й найменшої крихти з лобового скла.
5
Замажте тонким шаром спеціального клею і «зірочки», і тріщини до самого конца.Прікрепіте пластинки, які були в наборі, зверху всього місця пошкодження.
6
Почніть процес сушки за допомогою ультрафіолетової лампи. Звертаємо вашу увагу на те, що не варто сушити клей під сонцем, так як він висихає не рівномірно і буде помітніше, ніж у випадку сушіння лампою. Коли клей вже висох, зайве можна зрізати за допомогою звичайного леза, потім відполіруйте це місце спеціальним складом і скло прослужить вам ще довгий час. Але звертаємо вашу увагу на те, що тепер потрібно водити машину акуратно, так як при швидкій їзді по плахой дорозі можливе утворення нових тріщин. Тому деякий час варто утриматися від високої швидкості і різкого гальмування.
Для багатьох автовласників наступила пора проходження чергового річного техогляду. А відповідно до нового технічного регламенту, автомобілі, чиї лобові стекла мають пошкодження, отримати заповітний талон не зможуть, поки не замінять бите скло.
Вам знадобиться
  • - полімерний склад для ремонту тріщин і сколів в склі,
  • - паста для шліфування й полірування скла,
  • - бормашина,
  • - інжектор.
Інструкція
1
Міняти лобове скло через маленьку тріщини на ньому - процедура дуже витратна за коштами. Особливо для власників дорогих іномарок. Але прогрес не стоїть на місці, і в розпорядження майстрів передані розроблені сучасні технології, що забезпечують відновлення цілісності скляної поверхні.
2
Технологія закладення сколів і тріщин на передньому вітровому склі автомобіля досить складна. У зв'язку з чим настійно рекомендується її виконувати в спеціалізованому автосервісі, де зможуть відновити до 98% прозорості пошкодженого місця на склі.
3
Щоб припинити подальше поширення тріщини, яка утворилася, в місцях її початку і закінчення, бор-машиною проробляються отвори, але не на всю товщину скла, яке виготовляється з трьох шарів, а тільки в тому шарі, в якому вона утворилася, не зачіпаючи інші верстви.
4
Потім місце пошкодження ретельно очищається від забруднень і обезжиривается ацетоном. А потім в отвори за допомогою інжектора, який закріплюється на склі за допомогою вакуумного пристосування, закачується під тиском полімерний склад.
5
Заповнивши складом отвори і тріщину , інжектор знімається зі скла, а потім виробляється сушка полімеру ультрафіолетом. Після того, як полімерний склад остаточно затвердіє (на це зазвичай потрібно 20-30 хвилин), проводиться шліфування й полірування ділянки відновленої поверхні лобового скла.
6
Після проведення ремонту подібним чином, визначити місце пошкодження скла візуально, без спеціальних приладів, неможливо.
Корисна порада
Якщо вас спіткала невдача у дорозі, і в лобове скло потрапив камінь, то що з'явилася тріщину або відкол відразу заклейте скотчем - це запобіжить проникненню частинок пилу і бруду в тріщини скла.