Як позбутися від сплив вікна.

Під час активного серфінгу в інтернеті ви можете зіткнутися з таким ресурсами в мережі, сторінки яких містять настирливі спливаючі вікна . Ці вікна забирають багато часу, тому що закрити таке вікно можливо тільки через деякий час. При прокручуванні сторінки, це вікно також слід за вами. У підсумку цікавий сайт залишається вами не вивчений через спливаючого вікна . Як правило, багато сайтів забезпечуються кількома вікна ми, які важко закрити.
Вам знадобиться
  • Доповнення для браузера AdBlock Plus.
Інструкція
1
Якщо ви ще погано розбираєтеся в можливостях вашого браузера, то обов'язково будете чекати появи хрестика на сплив вікні. В перегляді таких інтернет-сторінок є альтернативне рішення - установка доповнення для вашого браузера. Найдієвішим на даний момент є доповнення AdBlock Plus. Його можна встановити практично для будь-якого браузера крім Internet Explorer. Додаток має широкий діапазон приховування будь-якого типу реклами, який з'являється на загружаемой сторінці. В фільтри цієї програми можна додати не тільки рекламу, а й частину сторінки, яку ви не хотіли б бачити при наступному заході на цю сторінку. Також в фільтр можна додати конкретний сайт, якщо ви хочете заборонити його відображення.
2
Для Mozilla Firefox додаток AdBlock Plus можна додати через сервіс доповнень до браузера. Натисніть меню «Інструменти», виберіть пункт «Додатки». У вікні, виберіть пункт «Отримати доповнення», потім введіть AdBlock Plus в вікно пошуку доповнень, натисніть Enter. Після того, як шукане додаток буде знайдено, натисніть кнопку «Додати». Після перезавантаження браузера AdBlock Plus буде працювати в повну силу, блокуючи всі небажані до перегляду вікна .
3
Для Google Chrome додаток AdBlock Plus можна додати через сервіс розширень до браузера. Натисніть на «гайковий ключ» (настройки), виберіть пункт «Інструменти», потім «Розширення». У вікні, виберіть пункт «Ще розширення», в новому вікні введіть AdBlock Plus в рядок пошуку розширень, натисніть Enter. Після того, як шукане додаток буде знайдено, натисніть кнопку «Додати».
4
Доповнення AdBlock Plus можна додати і до браузеру Opera. Фахівці не раджу цього робити, якщо ви боретеся за високу швидкість відображення сторінок. У складі браузера Opera є свій аналог цього доповнення. Для виконання блокування конкретного спливаючого вікна , натисніть правою кнопкою миші на вікні, потім виберіть пункт «Блокувати вміст». Це спливаюче вікно більше не потривожить вас.