Як розбити диск без втрати даних. поділ дисків без втрати інформації.

Минув той час, коли жорсткий диск можна було розбити на розділи лише за допомогою знаючої людини і за певні гроші. Навіть якщо ви знали, як це зробити, цей спосіб вважався не досконалим. Розбиття диск а можливо було тільки при його форматуванні. Якщо на вашому жорсткому диск е була інформація, то використання цього способу говорило про втрату даних. На зміну «кам'яного віку» в комп'ютерній індустрії прийшов вік сучасний, в якому для розбиття диск а не вимагалося форматування, завдяки програмі Partition Magic.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Partition Magic.
Інструкція
1
Оптимальна версія даної програми - Partition Magic 8. Після запуску програми, яка автоматично сканує ваш жорсткий диск , необхідно вибрати жорсткий диск (якщо їх декілька). Виберіть розділ жорсткого диск а, який ви хочете розділити на декілька розділів. Якщо жорсткий диск ще не був розбитий, виберіть розділ С, натисніть правою кнопкою миші на ньому, виберіть пункт меню Resize/Move.
2
У наступному вікні вам належить вибрати розмір нового розділу. Можна самому вбити розмір нового розділу або скористатися повзунком, потягнувши який вибрати оптимальний размер.Free Space After - це розмір майбутнього розділу, а New Size - залишився диск овое простір. Також вкажіть назву папки, в яку будуть перекинуті файли, що знаходяться на розділі. Натисніть кнопки Apply, а потім ОК.
3
В головному вікні програми ви побачите нерозмічену область Unallocated. Цю область потребують форматування. Натисніть правою кнопкою миші на Unallocated, виберіть пункт Create. У вікні, виберіть букву нового розділу і файлову систему. Для збереження змін натисніть кнопки Apply і ОК. Закрийте програму, а потім перезавантажте комп'ютер для коректного поділу жорсткого диск а на розділи.
Багато користувачів, хто не так часто встановлюють операційну систему, іноді стикаються з проблемою відсутності декількох розділів на жорсткому диску . Природно, заново ОС, попередньо створюючи розділи ще раз, - задоволення малоприємне. Але є способи розділити жорсткий диск без попереднього форматування.
Вам знадобиться
  • Partition Magic
Інструкція
1
Для створення розділів вам знадобиться програма Partition Magic. Встановіть її собі на ноутбук або стаціонарний комп'ютер і перезавантажте його. Це дозволить програмі більш детально вивчити стан вашого жорсткого диска і його придатність до створення розділів.
2
Запустіть програму Partition Magic і в першому вікні виберіть «режим досвідченого користувача». Даний режим надає велику свободу дій і підвищить кількість і якість налаштувань стану майбутніх розділів.
3
У вкладці «Майстра» знайдіть пункт «Швидке створення розділів». Перед вами з'явиться візуальне зображення стану ваших жорстких дисків. Налаштуйте необхідну кількість майбутніх розділів і формат їх файлової системи.
4
Натисніть кнопку «Застосувати зміни» і дочекайтеся перезавантаження комп'ютера. Програма продовжить роботу в режимі MS-Dos. Час створення розділів залежить від їх кількості та обсягу вільного простору на диску .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yCJcDPcYh9M