Як підвищити продуктивність процесора. Як уваелічітть продуктивність процесора.

Чим вище продуктивність процесора, тим краще. Це твердження мало хто буде заперечувати, адже збільшення продуктивності процесу дозволяє виконувати за менший час більша кількість операцій і збільшує загальну швидкість роботи комп'ютера. Звичайно, підвищити «міць» процесора можна шляхом його заміни на більш сучасний і дорогий, але можна скористатися способом, що не вимагає фінансових вкладень.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, процесор, початкові навички з налаштування BIOS
Інструкція
1
Якщо система охолодження досить ефективна, можна переходити до розгону. Для цього зайдіть в BIOS материнської плати (натисніть під час завантаження комп'ютера клавішу DEL, F2 або F1, в залежності від моделі плати). Знайдіть вкладку з характеристиками процесора. Називатися вона може по-різному, як саме, можна прочитати в інструкції до материнської плати.
2
Найпростішим є розгін процесора на підняття частоти системної шини. В BIOS ця характеристика називається, як правило, CPU Clock або CPU Frequency. Розгін здійснюється методом підняття цієї характеристики.
3
Підсумкова частота процесора є результатом множення частоти шини на так званий множник процесора. Відповідно, розгін процесора ви можете здійснити, просто збільшуючи множник. Однак у більшості сучасних процесорів він заблокований. Винятком є процесори серії Black від AMD і процесори серії Extreme від Intel, в яких значення множника можна змінювати.
Зверніть увагу
Операція по збільшенню продуктивності процесора понад заявленої виробником називається «розгоном». Займатися ним слід з обережністю, оскільки розгін процесора призводить до збільшення тепловиділення і до підвищення навантаження на багато систем комп'ютера. Перед початком розгону переконайтеся, що вентилятори охолодження працюють нормально і забезпечують потрібний рівень охолодження. Якщо температура процесора в штатному режимі перевищує 50 градусів, розганяти його без модернізації системи охолодження протипоказано. У більшості випадків не слід підвищувати частоту процесора більш, ніж на 20 відсотків від номінальної.
При покупці ваш персональний комп'ютер працює не на максимальній потужності. Але ви можете самостійно, без допомоги професійного програміста, підвищити продуктивність вашого ПК.
Інструкція
1
Щоб підвищити продуктивність комп'ютера, потрібно «розігнати» процесор. Виконати дану операцію можна через BIOS. Перезапустіть операційну систему та натисніть кнопку "Delete". У меню, вам необхідно знайти опцію, яка відповідає за частоту роботи пам'яті. Найчастіше даний розділ називається Advanced Chipset Features або POWER BIOS Features, якщо у вашому ПК немає даної назви, то уточніть в інструкції назва розділу, що відповідає за таймингам пам'яті.
2
Встановіть мінімальне значення. Це необхідно для того, щоб при розгоні процесора уникнути збою. Тепер знайдіть в BIOSе вашого персонального комп'ютера опцію AGP/PCI Clock і встановіть значення, рівне 66/33 МГц.
3
Відкрийте функцію POWER BIOS Features. Вона відповідає за частоту FSB (за швидкість роботи процесора). Почніть збільшувати значення на 10 МГц. Збережіть параметри і перезавантажте систему. За допомогою програми CPU-Z перевірте стабільність роботи процесора. Якщо все функціонує нормально, то збільште частоту ще на 10 МГц. Виконуйте цю процедуру доти, поки не буде порушена нормальна робота процесора. Після цього зменшіть значення на 10 МГц і збережіть.
4
Щоб підвищити продуктивність вашого персонального комп'ютера, потрібно виконати дефрагментацію диска. Зайдіть в «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Службові» і виберіть додаток «Дефрагментація файлів». Вкажіть необхідний розділ віртуального диска і натисніть кнопку «дефрагментірован».
5
Поліпшити якість роботи комп'ютера можна за допомогою «Очищення диска». Зайдіть в «Мій комп'ютер», правою кнопкою миші клацніть по потрібному віртуального диску і відкрийте «Властивості». Клікніть по посиланню «Очищення диска».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PePQl2qMVek