Як в'язати рельєфний стовпчик гачком. візерунки гачком рачій крок обв'язка два ряди.

Рельєфні стовпчики є випуклі або увігнуті, що залежить від того, лицьовою стороною вони пров'язуються або виворітного. І в тому, і в іншому випадку перший ряд в'яжеться звичайними стовпчиками з накидом. Повернувши в'язання, зробіть три повітряні петлі підйому перед початком наступного ряду.
Інструкція
1
Щоб виконати опуклий рельєфний стовпчик, зробіть накид, введіть гачок за другий стовпчик попереднього ряду. Ви повинні захопити НЕ верхню петлю стовпчика, як при звичайному стовпчику з накидом, а весь стовпчик. При цьому стовпчик з накидом знаходиться поверх гачка. Захопіть робочу нитку, витягніть петлю і пров'яжіть як звичайний стовпчик з накидом.
2
Щоб зв'язати увігнутий рельєфний стовпчик, зробіть накид і введіть гачок за другий стовпчик попереднього ряду. на відміну від опуклого стовпчика, вводите гачок із задньою, виворітного боку роботи так, щоб стовпчик з накидом попереднього ряду опинився за гачком (а не перед, як у випадку з опуклим стовпчиком). Захопіть робочу нитку, протягніть петлю на виворітну сторону роботи і пров'яжіть як звичайний стовпчик з накидом.
3
Виконуючи по схемі певні рельєфні стовпчики і комбінуючи їх між собою, можна отримати різні рельєфні візерунки, плетінки, а також гумки. Наприклад, гумку для шапки або рукавиць можна пов'язати гачком, чергуючи по одному або два лицьових (опуклих) і стільки ж виворітних (увігнутих) стовпчиків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A4Av_zR-ing
Корисна порада
Якщо в інструкції не обмовляється цей момент спеціально, то під "рельєфним стовпчиком" завжди розуміється стовпчик з одним накидом.